Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Telemetria JETI model – MGPS EX

Náhľad produktu - Telemetria JETI model – MGPS EX

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 116,08 €
+
Výrobca: JETI
Kód tovaru: JEX-MGPS-CZ
Vyrobené v ČR

Popis produktu

Informácie o presnej polohe modelu, ako je jeho výška a vzdialenosť, sú veľmi dôležitými pre orientáciu pilota pri riadení modelu. Senzor MGPS určuje presnú polohu modelu vďaka polohovému družicovému GPS a vypočítava rýchlosť, výšku, vzdialenosť od nastaveného miesta, kurz, azimut a celkovú prejdenú dráhu.

Pre záznam meraných dát je senzor MGPS vybavený pamäťou približne na 9 hodín nepretržitého nahrávania pri početnosti jeden záznam za sekundu (verzia MGPS 4MB). Pre jednoduchú analýzu nameraných dát senzor uchováva informácie o minimách a maximách, ktoré je možné JETIBOX prechádzať. Detailnejšiu analýzu nameraných dát možno vykonať prekopírovaním dát zo senzora do počítača a následne napr. zobraziť trajektóriu v mapách alebo inak analyzovať. Prostredníctvom bezdrôtového systému DUPLEX je umožnené aktuálne merané informácie zo senzora MGPS prenášať a v reálnom čase ich zobrazovať na termináli JETIBOX alebo na DC/DS vysielačoch.

GPS dáta môžete zobrazit napr. na stránkách http://www.gpsvisualizer.com.

Driver pre USB adaptér nájdeter TU.

Návod

Technické informácie

Hmotnosť [g] 24
Rozmery [mm] 50×30×13
Rozsah pracovných teplôt [°C] −0 ... 85
Napájacie napätie [V] 3,5–8,4
Priemerný prúd [mA] 40
Pamäť [MB] 4

Otázka k produktu: Telemetria JETI model – MGPS EX

Kód tovaru: JEX-MGPS-CZ

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.