Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

85420 FlightRecorder - zapisovač telemetrie

Náhľad produktu - 85420 FlightRecorder - zapisovač telemetrie

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 97,65 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: 1M98998

Popis produktu

Letový zapisovač telemetrických dát "čierna skrinka" pre záznam dát z telemetrického systému MULTIPLEX M-LINK. Zapisovač jednoducho pripojíte do sériovej telemetrickej zbernice MSB (do telemetrického prijímača alebo telemetrického senzora MULTIPLEX) a na vloženú 2GB micro SD kartu nahrávate údaje zo všetkých senzorov na zbernici MSB. Záznam dát môže byť diaľkovo spúšťaný a vypínaný z vysielača.

Letový zapisovač je tiež možné přpojit do vysielača MULTIPLEX, k dátovému výstupu telemetrie VF modulu a zaznamenávať dáta prenášané z modelu.

Letový zapisovač tiež môže pracovať úplne samostatne, len s pripojenými snímačmi MULTIPLEX (a napájacím akumulátorom), takže môžete získavať telemetrické dáta aj z modelu, ktorý vôbec nie je vybavený RC súpravou MULTIPLEX s telemetrickým prijímačom.

Dáta (vo formáte .csv) môžete zobrazovať a analyzovať na počítači pomocou programov MS Excel, Open Office alebo LogView. Pokiaľ máte pripojený snímač MULTIPLEX GPS, je možno letovú trasu zobraziť v programe Google Earth.

Východiskové nastavenie letového zapisovača je možno meniť s pomocou dodávanej USB čítačky a počítača s textovým editorom, pomocou programátora/testera MultiMate (musí mať nainštalovaný software 1.54 alebo novší) alebo pomocou prijímačového USB rozhrania # 85149 a PC s programom MPX Launcher (voľne k stiahnutiu na stránkach MULTIPLEX). Týmto spôsobom tiež bude možné aktualizovať firmware letového zapisovača

Sada letového zapisovača obsahuje: letový zapisovač, micro SD kartu 2 GB, USB 2.0 čítačku SD kariet.

Technické informácie

Napájanie 3,5-9,0 V (ako prijímače M-LINK)
Prúdový odber 36 mA
Rozmery 33x20x8 mm
Hmotnosť 7 g s kartou
Pamäťové médium micro SD karta 2GB
Vzorkovacia frekvencia cca 1 Hz (závisí na počte pripojených senzorov)

Otázka k produktu: 85420 FlightRecorder - zapisovač telemetrie

Kód tovaru: 1M98998

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.