Fox hádzadlo Elapor - oranžové (12ks)

Cena v e-shope s DPH: 147,71 €
Dočasne nedostupné
Poslať otázku
na dostupnosť
Poslať otázku
na dostupnosť
Výrobca: MPX
Kód tovaru: 1M40117

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku
  • Popis produktu

  • Technické informácie

Popis produktu

Voľne lietajúce hádzadlá zhotovené z prakticky nezničiteľného penového polypropylénu (EPP) lisovaného do negatívnej formy. "Baby Easy Glider" zachováva eleganciu vetroňov Multiplex rovnako ako výborné letové vlastnosti, ktoré sú vlastné modelom tejto značky. Foxa pripravíte k letu počas pol minúty - stačí zasunúť krídlo a vodorovnú chvostovú plochu do výrezov v trupe - model hodíte a už to letí. Vďaka nezdolnej húževnatosti a "gumovému" charakteru EPP peny vám alebo vašim ratolestiam dá dosť veľkú prácu ho zničiť.

Ak bude treba menšie doladenie klzu, môžete si pomôcť opatrným prihnutím chvostovej časti trupu nahor alebo nadol. Záťaž je v prípade potreby možné umiestniť pod výlisok kabíny - možno ho sňať opatrným vypáčením tenkým plochým predmetom (napr. pilníkom na nechty, drievkom z nanuka) zasunutým do škáry na boku.

Nepochybujeme, že vďaka súčasnej miniaturizácii RC vybavenia sa určite nájdu "šťúralovia", ktorým to nedá a Foxa si prestavia na "rádiáka" a budú ho vystreľovať malým gumicukom. Vo svete sa modely tejto veľkosti s obľubou tiež preháňajú ako "svahové" na pobrežných piesočných dunách - more síce nemáme, ale kopčeky sa určite nájdu. A čo takto motoráček?

Štandardné farebné prevedenie:

A) Oranžový trup, biele nosné plochy
B) Biely trup, oranžové nosné plochy

Stavebnica obsahuje:

výlisky trupu, krídla a vodorovné chvostové plochy z penového EPP.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 500
Dĺžka [mm] 475
Hmotnosť [g] 40
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P0