Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Fox hádzadlo Elapor - oranžové (1ks)

Náhľad produktu - Fox hádzadlo Elapor - oranžové (1ks)

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 12,90 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: 1M40116

Popis produktu

Voľne lietajúce hádzadlá zhotovené z prakticky nezničiteľného penového polypropylénu (EPP) lisovaného do negatívnej formy. "Baby Easy Glider" zachováva eleganciu vetroňov Multiplex rovnako ako výborné letové vlastnosti, ktoré sú vlastné modelom tejto značky. Foxa pripravíte k letu počas pol minúty - stačí zasunúť krídlo a vodorovnú chvostovú plochu do výrezov v trupe - model hodíte a už to letí. Vďaka nezdolnej húževnatosti a "gumovému" charakteru EPP peny vám alebo vašim ratolestiam dá dosť veľkú prácu ho zničiť.

Ak bude treba menšie doladenie klzu, môžete si pomôcť opatrným prihnutím chvostovej časti trupu nahor alebo nadol. Záťaž je v prípade potreby možné umiestniť pod výlisok kabíny - možno ho sňať opatrným vypáčením tenkým plochým predmetom (napr. pilníkom na nechty, drievkom z nanuka) zasunutým do škáry na boku.

Nepochybujeme, že vďaka súčasnej miniaturizácii RC vybavenia sa určite nájdu "šťúralovia", ktorým to nedá a Foxa si prestavia na "rádiáka" a budú ho vystreľovať malým gumicukom. Vo svete sa modely tejto veľkosti s obľubou tiež preháňajú ako "svahové" na pobrežných piesočných dunách - more síce nemáme, ale kopčeky sa určite nájdu. A čo takto motoráček?

Stavebnica obsahuje:

výlisky trupu, krídla a vodorovné chvostové plochy z penového EPP.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 500
Dĺžka [mm] 475
Hmotnosť [g] 40
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P0

Otázka k produktu: Fox hádzadlo Elapor - oranžové (1ks)

Kód tovaru: 1M40116

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.