Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

MINIMA 6S 2,4Ghz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Náhľad produktu - MINIMA 6S 2,4Ghz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

OC Šestka 3 ks
Karolíny Světlé 2 ks
OC Letňany 2 ks
Cena v e-shope s DPH: 27,41 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI28408

Popis produktu

Miniatúrny šesťkanálový 2,4 GHz prijímač v plastovej krabičke s AFHSS systémom Hitec bez telemetrie a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia (4-5 Ni-xx, 2s Li-poly). Pre príjem signálu slúži dvojica antén bez BODA systému pre úsporu váhy a ľahšiu inštaláciu do modelu. Prijímač, špeciálne vyvinutý pre použitie v RTF setoch, je určený pre použitie v malých modeloch všetkých kategórií; vďaka miniatúrnym rozmerom, nízkej hmotnosti a nízkemu prúdovému odberu je vhodný aj pre veľmi ľahké halové modely, ale rovnako tak ho môžete použiť napríklad v skoro dvojmetrovom motorovom vetroni, ako je Easy Glider (výrobcom zaručované dosah je minimálne 300 m, pri našich testoch prijímača spoľahlivo fungovali aj vo viac ako dvojnásobnej vzdialenosti). Použitie AFHSS prenosovej technológie prináša vysokú odolnosť voči rušeniu.

Absencia telemetrie znamená zníženie prúdového odberu prijímača (ktorý už "neplytvá" energiou na vysielanie údajov späť do vysielača) na úroveň obvyklú u FM prijímačov, takže minimu 6S môžete bezpečne používať aj v modeloch s akumulátormi s veľmi malou kapacitou.
Párovanie s vysielačom sa vykonáva s pomocou programovacieho tlačidla SET na prijímači, prevádzkové stavy sú indikované LED diódou.
Prijímač nie je vybavený nastaviteľnou funkciou fail-safe (nastavenie núdzových výchyliek), ale pri strate signálu z vysielača prijímač udržuje serva v polohe zodpovedajúcej poslednému správne prijatému signálu (zodpovedá fail-safe režimu HOLD).
Prijímač MINIMA 6S 2.4GHz je vybavený kontaktovými lištami pre štandardné konektory UNI (= JR / Graupner, Hitec, Futaba).
POZOR! Pre použitie prijímačov MINIMA software VF modulu SPECTRA 24 alebo vstavaného VF dielu 2.4 GHz vysielačov Hitec (Eclipse 7 Pro, Optic 6 Sport 2.4GHz, Optic 5) MUSÍ BYŤ vo verzii 3.01 alebo vyšší.
Sada prijímača obsahuje: prijímač MINIMA 6S, návod na obsluhu.
  • Modulácia/Kódovanie 2.4GHz AFHSS
  • Počet kanálov 6
  • Napájanie 4.8V, 6V, 7.2V, 7.4V, 3.6V
  • Odber bez serv [mA] 40
  • Dĺžka [mm] 30.4
  • Šírka [mm] 20.8
  • Výška [mm] 10
  • Hmotnosť [g] 5.3

Otázka k produktu: MINIMA 6S 2,4Ghz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Kód tovaru: 1HI28408

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.