Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

MINIMA 6E 2.4GHz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Náhľad produktu - MINIMA 6E 2.4GHz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Dostupnosť:
Na sklade 3 ks

Nademlejnská - eshop 2 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 37,22 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI28407

Popis produktu

Miniatúrny šesťkanálový 2,4 GHz prijímač v plastovej krabičke s AFHSS systémom Hitec bez telemetrie, plným dosahom a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia (4-5 Ni-xx, 1-2s Li-poly) - áno, MINIMA môžete prevádzkovať aj na jednu "lipolku". Pre príjem signálu slúži dvojica všesmerových antén mini-BODA, miniaturizovaná verzia antén používaných u prijímačov Optima. Prijímač je urče pre použitie v malých modeloch všetkých kategórií; vďaka miniatúrnym rozmerom, nízkej hmotnosti a nízkemu prúdovému odberu je vhodný aj pre veľmi ľahké halové modely. Použitie AFHSS prenosovej technológie prináša vysokú odolnosť voči rušeniu a možnosť nastavenia núdzových výchyliek (fail-safe) pre prípad výpadku alebo silného rušenia signálu vysielača.

Absencia telemetrie znamená zníženie prúdového odberu prijímača (ktorý už "neplytvá" energiou na vysielanie údajov späť do vysielača) na úroveň obvyklú u FM prijímačov, takže MINIMA môžete bezpečne používať aj v modeloch s akumulátormi s veľmi malou kapacitou.

Párovanie s vysielačom a nastavovanie fail-safe núdzových výchyliek sa vykonáva s pomocou programovacieho tlačidla SET na prijímači, prevádzkové stavy sú indikované dvojfarebnou LED diódou.

Prijímač MINIMA 6E 2.4GHz je vybavený kontaktovými lištami pre štandardné konektory UNI (= JR/Graupner, Hitec, Futaba) orientovanými v smere pozdĺžnej osi krabičky.

POZOR! Pre použitie prijímačov MINIMA softvér VF modulu SPECTRA 24 alebo vstavaného VF dielu 2.4 GHz vysielačov Hitec (Eclipse 7 Pro, Optic 6 Sport 2.4GHz, Optic 5) MUSÍ BYŤ vo verzii 3.01 alebo vyššej. Návod na prípadnú aktualizáciu nájdete TU.

POZOR! V súčasnosti do predaja prichádzajú prijímače s pozmeneným spôsobom LED signalizácie pri párovaní. U novej verzie sa párovacie tlačidlo na prijímači uvoľní ihneď po zapnutí prijímača. Modrá a červená LED začnú blikať pri vyhľadávaní vysielača. Párovanie je dokončené, akonáhle sa rozsvietia obe LED neprerušovaným svitom.

Sada prijímača obsahuje: prijímač MINIMA 6T, návod na obsluhu.

Technické informácie

Modulácia/Kódovanie 2.4GHz AFHSS
Počet kanálov 6
Funkcie Fail-safe
Napájanie 4.8V,6V,7.2V,7.4V,3.6V
Odber bez serv [mA] 40
Dĺžka [mm] 31.7
Šírka [mm] 20.8
Výška [mm] 10.9
Hmotnosť [g] 6.5

Otázka k produktu: MINIMA 6E 2.4GHz prijímač AFHSS 6 kanálov bez telemetrie

Kód tovaru: 1HI28407

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.