Odoslať stránku na e-mail:
SIKU CONTROL32: Bager Liebherr R980 SME

SIKU CONTROL32: Bager Liebherr R980 SME

Náhľad produktu - SIKU CONTROL32: Bager Liebherr R980 SME

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Centrálny sklad 1 ks
Aktuálna cena: 277,99 €
+
Výrobca: SIKU
Kód tovaru: 1666740

Popis produktu

Toto nové pásové rýpadlo značky Liebherr prináša do série SIKUCONTROL32 z hľadiska veľkosti, hmotnosti a funkčnosti úplne nové meradlá. Model ovládaný vysielačom 2,4 GHz je vyrobený prevažne z kovu! Jeho hmotnosť je asi 2,5 kg. Celkom šesť proporcionálne ovládaných a vysoko výkonných elektromotorov sa stará o rozhýbanie RC bagra presne podľa vašich pokynov. Pravý a ľavý pás sú úplne nezávislé, ako je to v prípade samotného rýpadla. Rýpadlo sa môže otáčať o 360 stupňov alebo viac, pretože medzi ním a šasi nie sú žiadne káble. Po niekoľkých otáčkach vežičky nemusí byť vždy ľahké určiť, ktorá strana šasi je predná. Tu prichádza k slovu elektronika, ktorá pri stlačení tlačidla otočí vežičku do správnej polohy.

Ako už bolo povedané, ovládanie rýpadla je plne proporcionálne. Model je preto schopný vykonať výkopové práce ako pri origináli. Tieto práce je možné vykonať aj pod úrovňou okolitej krajiny, takže je možné kopať priekopy a jamy. Všetky dostupné funkcie modelu sú k dispozícii na diaľkovom ovládači. Nové joysticky na ovládači majú dvojitú funkciu, ktorá opäť zodpovedá aktuálnemu stroju. S novým ovládačom nie je problém vytvárať veľmi presné riadiace príkazy. Na zaistenie bezpečnosti počas prevádzky modelu a predchádzania poškodeniu je každý zo šiestich elektromotorov vybavený trecou spojkou. Zabudované osvetlenie LED dokonale dopĺňa tento vizuálne a technicky dokonalý model.

Model je napájaný z troch typov batérií typu C. Vysielač je napájaný štyrmi článkami AA. Je tiež možné použiť nabíjateľné batérie. Batérie nie sú obsahom.

Špecifikácia modelu:

Mierka: 1:32
Materiál: kov a plast

Dotaz na produkt: SIKU CONTROL32: Bager Liebherr R980 SME

Kód tovaru: 1666740

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2018. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať