Odoslať stránku na e-mail:
Purex rapid 100 ml

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Purex rapid 100 ml

Náhľad produktu - Purex rapid 100 ml

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop viac než 5 ks
OC Šestka viac než 5 ks
Karolíny Světlé 2 ks
OC Albert 2 ks
OC Letňany 4 ks
Aktuálna cena: 2,83 €
Pôvodná cena: 2,98 €
+
Výrobca: Neuvedený
Kód tovaru: 10451

Popis produktu

 

V súčasnosti najpredávanejšie mnohoúčelové lepidlo na báze polyuretánu sa používa na lepenie penového polystyrénu, EPP, balsų, polepovanie polystyrénu dyhou, atď. Jeho typickou vlastnosťou je vypeňovanie - počas tvrdnutia zvyšuje svoj ​​objem.Tohto sa využíva pri opravách napr. vylomených kúskov materiálu (napr EPP) , kde Purex úplne vyplní chýbajúci materiál.Tuto vlastnosť zvýrazní mierne zvlhčenie opravovaného miesta.Vytvrzuje sa reakciou so vzdušnou vlhkosťou.

 

Dotaz na produkt: Purex rapid 100 ml

Kód tovaru: 10451

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať