Odoslať stránku na e-mail:
Purex Rapid 50ml

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Purex Rapid 50ml

Náhľad produktu - Purex Rapid 50ml

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop viac než 5 ks
OC Šestka viac než 5 ks
Karolíny Světlé 4 ks
OC Albert viac než 5 ks
OC Letňany 4 ks
Aktuálna cena: 1,76 €
Pôvodná cena: 1,85 €
+
Výrobca: Neuvedený
Kód tovaru: 10450

Popis produktu

 

V súčasnosti nejpredávanejšie mnohoúčelové lepidlo na báze polyuretánu se používa na lepenie penového polystyrénu, EPP,balsy, polepovanie polystyrénu dýhou,atď.Jeho typickou vlastnosťou je vypeňovanie - počas tvrdnutia zväčšuje svoj objem.Toto se využíva pri opravách napr.vylomených kúskov materiálu (napr. EPP),kde Purex vyplní chýbajúcí materiál.Túto vlastnosť zvýrazní mierne zvlhčenie opravovaného miesta.Vytvrďuje sa reakciou so vzdušnou vlhkosťou.

 

Dotaz na produkt: Purex Rapid 50ml

Kód tovaru: 10450

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať