Odoslať stránku na e-mail:
Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Náhľad produktu - Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 44,67 €
Cena na predajni: 47,02 €
+
Výrobca: UDIR/C
Kód tovaru: U46W

Popis produktu

Štvorkanálová minikvadrokoptéra s automatickým udržiavaním výšky letu a vstavanou WiFi kamerou pre zhotovovanie ešte lepších leteckých fotografií. Veľmi jednoduché ovládanie spolu s malými rozmermi, ktoré zodpovedajú približne veľkosti vašej dlane, sú zárukou skvelej zábavy!

Možnosť ovládania prostredníctvom chytrého telefónu

Vďaka bezplatnej aplikácii APP Flyingsee máte možnosť kvadrokoptéru Firefly ovládať prostredníctvom vášho smartfónu - je to pohodlné a veľmi praktické.

Uzrite okolitý svet z vtáčej perspektívy

Firefly je dodávaný so vstavanou WiFi kamerou, ktorá umožňuje prenášať obraz do mobilného zariadenia, a to v reálnom čase. Navyše, vďaka možnosti ovládať Firefly pomocou inteligentného telefónu nie je nutné mať pri sebe výrobcom dodávaný vysielač. S dronom tak môžete lietať kedykoľvek a kdekoľvek.

Automatické udržiavanie výšky letu pre jednoduchú pilotáž

Režim automatického udržiavania výšky letu pracuje na základe vstavaného barometrického čidla. V tomto režime sa Firefly pohybuje vo vami zvolenej výške a sám ju udržiava. Táto funkcia umožňuje v maximálnej možnej miere venovať pozornosť kompozícii vašich snímok. Nepochybne poteší aj začínajúcich užívateľov, ktorým výrazne spríjemní získavanie prvých pilotných zručností.

Mód Heading Hold uľahčuje ovládanie

Pri aktivácii módu Heading Hold nie je potrebné rozlišovať to, ako je model v danú chvíľu orientovaný. V prípade, že si nie ste ovládaním kvadrokoptéry úplne istí, môžete na začiatku letu aktivovať funkciu Heading Hold. Následne bude model reagovať vždy v smere vychýlenia ovládača, nech už je orientovaný kamkoľvek.

Alarm varujúci pred nízkym napätím pohonného akumulátora

Varovanie pred nízkym napätím pohonného akumulátora je zabezpečené prostredníctvom akustického signálu. Táto užitočná funkcia ochráni nielen pred poškodením samotného modelu, ale aj akumulátora, ktorému prípadné podvybití rozhodne nesvedčí. Odteraz môžete lietať bez obáv!

Výstraha pri hroziacej strate signálu

Pri znížení kvality signálu, ktorá môže byť spôsobená napr. väčšou vzdialenosťou medzi vami a modelom, ste na toto nebezpečenstvo upozornení zapípaním. Máte tak dostatok času zareagovať, a zabrániť strate kontroly.

Štart, pristátie a núdzové pristátie stlačením jediného tlačidla

Ak sa obávate, že ovládanie kvadrokoptéry je príliš zložité, Firefly ponúka užitočnú funkciu - automatický štart, pristátie a núdzové pristátie stlačením jediného tlačidla. Pri aktivácii funkcie pre automatický štart sa model vznesie a udržuje určitú výšku. Ak aktivujete funkciu pre automatické pristátie, kvadrokoptéra pomaly pristane a vypne motory. Funkciu pre núdzové pristátie využijete v prípadoch, kedy je treba let z bezpečnostných dôvodov ukončiť okamžite.

Integrované ochranné protektory

Integrované protektory, ktoré majú za úlohu chrániť vrtule pred poškodením, sú integrované do šasi. Nejedná sa len o dizajnový výstrelok, pretože toto riešenie zároveň podstatne zvyšuje odolnosť celého modelu.

Dizajnový vysielač 2,4 GHz

Ergonomicky navrhnutý vysielač pracuje v pásme 2,4 GHz. Zaisťuje bezpečné ovládanie modelu a všetkých jeho funkcií. A k tomu ešte pekne vyzerá.

Režim virtuálnej reality*

Kliknutím na ikonu VR (platí pre ovládanie smartfónom) zapnete funkciu delenej obrazovky. V kombinácii so špeciálnymi okuliarmi si tak môžete vychutnať kamerou sprostredkovanú 3D vizualizáciu v reálnom čase.

* Ďalšie podrobnosti nájdete v užívateľskej príručke VR.
* Špeciálne okuliare nie sú súčasťou balenia.

Režim Custom Flight Route*

Kliknutím na príslušnú ikonu je možné aktivovať režim Custom Flight Route. Funkcia umožňuje nakresliť na displej smartfónu ľubovoľnú krivku, ktorú potom bude váš Firefly počas letu kopírovať.

* Túto funkciu používajte len v dostatočne veľkých priestoroch, v ktorých sa nenachádza žiadne prekážky. Predídete tak možné havárii.

USB nabíjač

Súčasťou balenia je USB nabíjač, ktorým môžete pohonný akumulátor nabíjať z rôznych zdrojov.

Plne zostavený a pripravený k letu

Kompletne zostavená a k letu pripravená kvadrokoptéra U46W Firefly sa vyznačuje pevnou a ľahkou konštrukciou. Ochranné protektory vrtúľ sú navrhnuté tak, aby pred následkami prípadných tvrdých pristátí alebo pádov spoľahlivo ochránili aj samotný dron.

Obsah balenia:

  • 1× kvadrokoptéra U46W Firefly,
  • 1× vysielač,
  • 1× USB nabíjač,
  • 1× náhradný set vrtulí (4 ks/1 sada),
  • 1× užívateľský návod.

Technické informácie

Dĺžka 80 mm
Šírka 91 mm
Výška 31,8 mm
Hmotnosť 24 g
Rozlíšenie kamery 640×480 p
Formát videa AVI
Formát fotografie JPG
Maximálny dosah vysielača (závisí na miestnych podmienkach) 15 m
Dosah WiFi signálu (závisí na miestnych podmienkach) 10 m
Pohonný akumulátor LiPo 3,7 V 180 mAh (integrovaný)
Napájanie vysielača 3× batérie typu AAA (nie sú súčasťou balenia)
Maximálna doba letu cca 6 minút

Otázka k produktu: Minikvadrokoptéra Firefly FPV s kamerou

Kód tovaru: U46W

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.