Odoslať stránku na e-mail:
Minikvadrokoptéra U46W Firefly

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Minikvadrokoptéra U46W Firefly

Náhľad produktu - Minikvadrokoptéra U46W Firefly

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop viac než 5 ks
OC Šestka viac než 5 ks
Karolíny Světlé 3 ks
OC Albert 5 ks
OC Letňany viac než 5 ks
Aktuálna cena: 42,98 €
Pôvodná cena: 45,25 €
+
Výrobca: UDIR/C
Kód tovaru: U46W

UDIR/C

Popis produktu

Štvorkanálová minikvadrokoptéra s automatickým udržiavaním výšky letu a vstavanou WiFi kamerou pre zhotovovanie ešte lepších leteckých fotografií. Veľmi jednoduché ovládanie spolu s malými rozmermi, ktoré zodpovedajú približne veľkosti vašej dlane, sú zárukou skvelej zábavy!

Možnosť ovládania prostredníctvom chytrého telefónu

Vďaka bezplatnej aplikácii APP Flyingsee máte možnosť kvadrokoptéru Firefly ovládať prostredníctvom vášho smartfónu - je to pohodlné a veľmi praktické.

Uzrite okolitý svet z vtáčej perspektívy

Firefly je dodávaný s vstavanou WiFi kamerou, ktorá umožňuje prenášať obraz do mobilného zariadenia, a to v reálnom čase. Navyše, vďaka možnosti ovládať Firefly pomocou inteligentného telefónu nie je nutné mať pri sebe výrobcom dodávaný vysielač. S dronom tak môžete lietať kedykoľvek a kdekoľvek.

Automatické udržiavanie výšky letu pre jednoduchú pilotáž

Režim automatického udržiavania výšky letu pracuje na základe vstavaného barometrického čidla. V tomto režime sa Firefly pohybuje vo vami zvolenej výške a sám ju udržiava. Táto funkcia umožňuje v maximálnej možnej miere venovať pozornosť kompozícii vašich snímok. Nepochybne poteší aj začínajúcich užívateľov, ktorým výrazne spríjemní získavanie prvých pilotných zručností.

Mód Heading Hold uľahčuje ovládanie

Pri aktivácii módu Heading Hold nie je potrebné rozlišovať to, ako je model v danú chvíľu orientovaný. V prípade, že si nie ste ovládaním kvadrokoptéry úplne istí, môžete na začiatku letu aktivovať funkciu Heading Hold. Následne bude model reagovať vždy v smere vychýlenia ovládača, nech už je orientovaný kamkoľvek.

Alarm varujúci pred nízkym napätím pohonného akumulátora

Varovanie pred nízkym napätím pohonného akumulátora je zabezpečené prostredníctvom akustického signálu. Táto užitočná funkcia ochráni nielen pred poškodením samotného modelu, ale aj akumulátora, ktorému prípadné podvybití rozhodne nesvedčí. Odteraz môžete lietať bez obáv!

Výstraha pri hroziacej strate signálu

Pri znížení kvality signálu, ktorá môže byť spôsobená napr. väčšou vzdialenosťou medzi vami a modelom, ste na toto nebezpečenstvo upozornení zapípaním. Máte tak dostatok času zareagovať, a zabrániť strate kontroly.

Štart, pristátie a núdzové pristátie stlačením jediného tlačidla

Ak sa obávate, že ovládanie kvadrokoptéry je príliš zložité, Firefly ponúka užitočnú funkciu - automatický štart, pristátie a núdzové pristátie stlačením jediného tlačidla. Pri aktivácii funkcie pre automatický štart sa model vznesie a udržuje určitú výšku. Ak aktivujete funkciu pre automatické pristátie, kvadrokoptéra pomaly pristane a vypne motory. Funkciu pre núdzové pristátie využijete v prípadoch, kedy je treba let z bezpečnostných dôvodov ukončiť okamžite.

Integrované ochranné protektory

Integrované protektory, ktoré majú za úlohu chrániť vrtule pred poškodením, sú integrované do šasi. Nejedná sa len o dizajnový výstrelok, pretože toto riešenie zároveň podstatne zvyšuje odolnosť celého modelu.

Dizajnový vysielač 2,4 GHz

Ergonomicky navrhnutý vysielač pracuje v pásme 2,4 GHz. Zaisťuje bezpečné ovládanie modelu a všetkých jeho funkcií. A k tomu ešte pekne vyzerá.

Režim virtuálnej reality

Kliknutím na ikonu VR (platí pre ovládanie smartfónom) zapnete funkciu delenej obrazovky. V kombinácii so špeciálnymi okuliarmi si tak môžete vychutnať kamerou sprostredkovanú 3D vizualizáciu v reálnom čase.

* Ďalšie podrobnosti nájdete v užívateľskej príručke VR.
* Špeciálne okuliare nie sú súčasťou balenia.

Režim Custom Flight Route

Kliknutím na príslušnú ikonu je možné aktivovať režim Custom Flight Route. Funkcia umožňuje nakresliť na displej smartfónu ľubovoľnú krivku, ktorú potom bude váš Firefly počas letu kopírovať.

* Túto funkciu používajte len v dostatočne veľkých priestoroch, v ktorých sa nenachádza žiadne prekážky. Predídete tak možné havárii.

USB nabíjač

Súčasťou balenia je USB nabíjač, ktorým môžete pohonný akumulátor nabíjať z rôznych zdrojov.

Plne zostavený a pripravený k letu

Kompletne zostavená a k letu pripravená kvadrokoptéra U46W Firefly sa vyznačuje pevnou a ľahkou konštrukciou. Ochranné protektory vrtúľ sú navrhnuté tak, aby pred následkami prípadných tvrdých pristátí alebo pádov spoľahlivo ochránili aj samotný dron.

Obsah balenia:

1 × kvadrokoptéra U46W Firefly
1 × vysielač
1 × USB nabíjač
1 × náhradný set vrtulí (4 ks / 1 sada)
1 × užívateľský návod

Technické informácie:

Dĺžka 80 mm
Šírka 91 mm
Výška 31,8 mm
Hmotnosť 24 g
Rozlíšenie kamery 640 × 480 p (pri 30 Mbps)
Formát videa AVI
Formát fotografie JPG
Dosah WiFi signálu (závisí na okolitých podmienkach) 10 m
Pohonný akumulátor LiPo 3,7 V 180 mAh (integrovaný)
Napájanie vysielača 3 × batérie typu AA (súčasťou balenia)
Maximálna doba letu Cca 6 minút

Dotaz na produkt: Minikvadrokoptéra U46W Firefly

Kód tovaru: U46W

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Náhradné diely a súvisiace produkty

U46W-09
 
 
3,74 € 3,55 €
U46W-03
Zlatnická - eshop   nad 5 ks
OC Šestka   1 ks
0,94 € 0,90 €
U46W-04
Zlatnická - eshop   nad 5 ks
OC Šestka   1 ks
Karolíny Světlé   1 ks
OC Albert   1 ks
0,94 € 0,90 €
Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať