Odoslať stránku na e-mail:
1:10 Traxxas TRX-4 Mercedes G500 TQi RTR (čierny)

Vážení zákazníci, náš internetový obchod funguje bez obmedzení, rovnako ako všetky naše kamenné predajne.

1:10 Traxxas TRX-4 Mercedes G500 TQi RTR (čierny)

Náhľad produktu - 1:10 Traxxas TRX-4 Mercedes G500 TQi RTR (čierny)

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 570,94 €
Cena na predajni: 588,20 €
+
Výrobca: Traxxas
Kód tovaru: TRA82096-4-BLK

Popis produktu

Spoločnosť Traxxas prichádza s novým modelom postaveným na špičkovom, osvedčenom podvozku TRX-4 s licencovanou karosériou Mercedes G500. Model je vybavený portálovými nápravami pre vynikajúcu priechodnosť terénom, diaľkovo riadenou dvojstupňovou prevodovkou a diaľkovo riadenými uzávierkami diferenciálov.

Tento špičkový podvozok robí z TRX-4 G500 neprekonateľný off-road. Licencovaná karoséria G500 s autentickým dizajnom, chrómovými prvkami, zrkadlami a mriežkou chladiča, svetlami, smerovkami vrátane originálnych päťľúčových kolies Mercedes.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-4 Mercedes G500:

 • Model je kompletne zostavený a pripravený k jazde;
 • Licencovaná a detailne vykonaná karoséria;
 • Diaľkovo riadené uzávierky diferenciálov;
 • Diaľkovo riadená dvojstupňová prevodovka;
 • Portálové nápravy s prevodovkou;
 • Výkonný jednosmerný motor Traxxas Titan 21T;
 • Jednosmerný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV so špeciálnymi režimami;
 • Zatáčanie predných kolies o 45° na obe strany;
 • Optimalizovaná geometria obmedzujúca bump-steer efekt (zmena zbiehavosti kolies v závislosti na svetlej výške);
 • Pneumatiky pre vynikajúcu priľnavosť k povrchu;
 • Doba jazdy s LiPo akumulátorom 11,1 V 5000 mA až 2 hodiny.

Šasi TRX-4

Šasi TRX-4 je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozku. Vďaka umiestneniu motora v prednej časti je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies. Akumulátor je umiestnený v osi šasi, takže je model presne vyvážený, a pri jazde sa nenakláňa. Šasi je premyslené do najmenších detailov, vrátane vedenia káblov a montážnych otvorov pre voliteľné príslušenstvo.

Nápravy s nápravovou prevodovkou

Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie diferenciálov, prevodovky, kardanových hriadeľov a ďalej sa znižuje torzná sila - model sa menej naklápa

Zatáčanie predných kolies je možné o 45°, riadenie je zabezpečené servom Traxxas 2075X s kovovými prevodmi. Vďaka novému šasi dosiahol model skvelý nájazdový uhol.

Dvojstupňová prevodovka

Model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou. Zmena prevodového stupňa sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Toto riešenie robí z podvozku TRX-4 veľmi všestranný model, ktorý dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo - skrátka tak, ako práve potrebujete.

Uzamykateľné diferenciály

Uzávierky diferenciálov sú nezávisle riadené dvoma servami. Sila zo serv je prenášaná pomocou bovdenov do diferenciálov. Uzávierky sa riadia trojpolohovým prepínačom na vysielači a umožňujú nasledujúce kombinácie:

 • Oba diferenciály sú otvorené;
 • Uzavretý je len predný diferenciál;
 • Uzavreté sú oba diferenciály.

Motor a regulátor

Srdcom modelu Traxxas TRX-4 je jednosmerný motor Titan 21T radu 550 a elektronický regulátor otáčok XL-5 HV. Motor aj regulátor sú primárne koncipované pre napájanie 3S LiPo akumulátorom s kapacitou minimálne 4000 mAh. Model je však možné napájať aj sedemčlánkovými NiMH akumulátormi.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jazdných režimov:

 • Šport: Jazda vpred, brzda a spiatočka;
 • Race: Jazda vpred a brzda. Spiatočka nie je k dispozícii;
 • Training: Jazda vpred obmedzená na 50% výkon, brzda a spiatočka obmedzená na 50%. Tento režim je vhodný pre deti;
 • Trail: Jazda vpred, brzda, spiatočka. Ovládanie v blízkosti neutrálu je veľmi jemné;
 • Crawl: Jazda vpred, brzda v neutráli a rovno spiatočka.

Licencovaná karoseria

Karoséria Mercedes G500 je verne spracovaná do posledných detailov. Chrómové prvky, zrkadlá a mriežka chladiča, svetlá, smerovky všetko podľa skutočného automobilu.

Licencované kolesá

Pre maximálnu autentickosť je model vybavený päťlúčovými kolesami s typickým logom trojcípej hviezdy spoločnosti Mercedes.

Štvorkanálová RC súprava Traxxas TQi s Bluetooth

Traxxas pre vás pripravil nový rad štvorkanálových RC súprav s Bluetooth konektivitou pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielača vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil pre Vás RC vysielač so slotom pre bezdrôtový Bluetooth modul. Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s Bluetooth LE (teda smartphone či tablet) rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dispozícii zadarmo na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu napätie batérie, a novo aj náklon modelu. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta TRX-4 s karosériou Mercedes G500, štvorkanálový vysielač Traxxas TQi bez nainštalovaného Bluetooth modulu, sadu náradia a podrobný návod na použitie v angličtine a češtine.

Nutné dokúpiť

Pre sprevádzkovanie modelu budete potrebovať pohonný akumulátor, nabíjač a štyri články typu AA pre napájanie vysielača.

Technické informácie

Typ Expedičný
Mierka 1:10
Dĺžka 510 mm
Šírka 245 mm
Rázvor 312 mm
Svetlá výška podvozka 80 mm
Hmotnosť 3.081 kg
Servo riadenia Traxxas 2075X s kovovými prevodmi
Náhon 4WD
Motor Titan 21T
Regulátor XL-5 HV
Vysielač Traxxas TQi
Tlmiče Traxxas GTS Shocks
Disky 5-lúčové Mercedes

K stiahnutiu

Videá

Otázka k produktu: 1:10 Traxxas TRX-4 Mercedes G500 TQi RTR (čierny)

Kód tovaru: TRA82096-4-BLK

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.