Odoslať stránku na e-mail:
1:10 Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR Trophy

1:10 Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR Trophy

Náhľad produktu - 1:10 Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR Trophy

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 608,98 €
Cena na predajni: 627,41 €
+
Výrobca: Traxxas
Kód tovaru: TRA82056-4-C

Popis produktu

Limitovaná edícia expedičného RC modelu auta TRX-4 Land Rover Defender Trophy. Model je doslova nabitý vymoženosťami - diaľkovo riadené uzávierky diferenciálov, dvojstupňová prevodovka, portálové nápravy, nápravová prevodovka, funkčné blatníky, veľmi detailné spracovanie. Samozrejmosťou je vodeodolná elektronika a kvalitné prevedenie, ako ste od Traxxas zvyknutí.

Vlastnosti RC modelu autá Traxxas TRX-4 Land Rover Trophy 1:10:

 • Model je kompletne zostavený a pripravený k jazde.
 • Licencovaná detailne spracovaná karoséria Land Rover Defender Adventure.
 • Čierna kolesá s chrómovaním.
 • Diaľkovo riadené uzávierky diferenciálov.
 • Diaľkovo riadená dvojstupňová prevodovka.
 • Portálové nápravy s prevodovkou.
 • Výkonný jednosmerný motor Traxxas Titan 21T.
 • Jednosmerný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV so špeciálnymi režimami Trial a Crawl a režimom pre deti. Regulátor podporuje LiPo a NiMH akumulátory.
 • Vysoká svetlá výška 80 mm.
 • Zatáčanie predných kolies o 45° na obe strany.
 • Optimalizovaná geometria obmedzujúca bump-steer efekt (zmena zbiehavosti kolies v závislosti na svetlej výške).
 • Pneumatiky pre vynikajúcu priľnavosť k povrchu.
 • Dlhá doba jazdy s LiPo akumulátorom 11,1 V 5000 mAh až 2 hodiny.

Ručne farbená karoséria

Nová licencovaná karoséria edícia Land Rover Defender Trophy, je ručne farbená. Matné prevedenie karosérie v pieskovo žltej farbe s množstvom maketového príslušenstva.

Dizajnové kolesá

V edícii Trophy musí všetko dokonale ladiť, preto sú preto túto edíciu pripravené nové pieskovo žlté kolesá.

Číre okná

Číre okná sú ďalšou novinkou pre Defender, dodávajú modelu modelu úplne nový rozmer a posúvajú realistickosť ešte o kus ďalej. Po vzore reálneho vozidla sú okná vzadu tónované.

Špičkovo spracované detaily

Špičkovo spracované detaily, ako sú kanistre v červenej farbe, viečko nádrže alebo logo Trophy, podčiarkujú celkový vzhľad modelu a dodávajú mu na atraktivite.

Šasi modelu TRX-4

Šasi je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozku. Vďaka motoru umiestnenému v prednej časti je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies, takže model bez problémov zvládne jazdu aj v prudkých svahoch. Akumulátor je umiestnený v osi šasi, takže je model presne vyvážený a pri jazde sa nenaklápa.

Pohonná sústava

Ako už bolo uvedené, model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou a uzávierkami diferenciálov. Stupňová prevodovka sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Dvojstupňová prevodovka robí z podvozku TRX-4 veľmi všestranný model, ktorý dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo - ako práve potrebujete.

Uzávierky diferenciálov sú nezávisle riadené 2 servami. Sila zo serv je prenášaná pomocou bovdenov do diferenciálov. Uzávierky sa riadia troj-polohovým prepínačom  na vysielači týmto spôsobom:

 • Oba diferenciály sú otvorené.
 • Uzavretý je len predný diferenciál.
 • Uzavreté sú oba diferenciály.

Motor a regulátor

Srdcom modelu Traxxas TRX-4 je jednosmerný motor Titan 21T radu 550 a elektronický regulátor XL-5 HV. Motor aj regulátor sú primárne koncipované pre napájanie 3 článkovým LiPo akumulátorom s kapacitou minimálne 4000 mAh. Model je možné taktiež napájať aj 7 článkovými NiMH akumulátormi.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jazdných režimov:

 • Šport: Jazda vpred, brzda a spiatočka.
 • Race: Jazda vpred a brzda. Spiatočka nie je k dispozícii.
 • Training: Jazda vpred obmedzená na 50% výkon, brzda a spiatočka obmedzená na 50%. Tento režim je vhodný pre deti.
 • Trail: Jazda vpred, brzda, spiatočka. Odozva v blízkosti neutrálu je veľmi jemná.
 • Crawl: Jazda vpred, brzda v neutráli a rovno spiatočka.

nápravy

Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie diferenciálov, prevodovky, kardanových hriadeľov a ďalej sa znižuje torzná sila - model sa menej naklápa.

Detailné spracovanie

Veľký dôraz bol kladený na detailné spracovanie - ako inak, model je oficiálne licencovaná spoločnosťou Jaguar Land Rover. Okrem detailne vykonané karosérie s doplnkami má model funkčné blatníky, detailne vykonané zavesenie kolies. Ako voliteľné príslušenstvo je možné doplniť LED osvetlenie.

RC súprava Traxxas TQi s možnosťou BlueTooth konektivity

Traxxas pre Vás pripravil úplne nový rad RC súprav pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielače vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil pre Vás RC vysielač so slotom pre bezdrôtový BlueTooth modul (modul sa predáva samostatne) .Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s Bluetooth LE rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ... ) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dipozícii zdarma na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu a napätie batérie. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.

Obsah balenia

Obsahom balenia je kompletne zostavený RC model auta Traxxas TRX-4 Land Rover Defender Trophy s ručne farbenou karosériou, 4kanálový vysielač Traxxas TQi (obj.č. TRA6530) bez nainštalovaného Bluetooth modulu, sada náradia, alternatívny držiak karosérie a podrobný návod na použitie v angličtine a češtine.

Nutné dokúpiť:

Pre sprevádzkovanie modelu potrebujete 7 článkový pohonný akumulátor NiMH 8,4 V s kapacitou 3000-5000 mAh alebo LiPo akumulátor 2-3s s kapacitou 4000-5800 mAh, v oboch prípadoch s konektorom TRX. Ďalej potom vhodný nabíjač a 4 články typu AA pre napájanie vysielača.

Technické informácie

Typ Expedičný
Mierka 1:10
Dĺžka 586 mm
Šírka 249 mm
Rázvor 324 mm
Svetlá výška podvozku 80 mm
Hmotnosť 3.4 kg
Náhon 4WD
Motor Titan 21T
Výška 292 mm
Regulátor XL-5 HV
Prijímač Traxxas TSM
Vysielač Traxxas TQi
Servo Traxxas 2075X s kovovými prevodmi
Akumulátor Odporúčaný LiPo 7.4 - 11.1 V, NiMH 7 čl.
Tlmiče Traxxas GTS
Disky 1.9 x 1.02 inch (49 x 26 mm)

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Videá

Otázka k produktu: 1:10 Traxxas TRX-4 Land Rover Defender TQi RTR Trophy

Kód tovaru: TRA82056-4-C

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.