1:10 Traxxas Slash VXL 4WD TQi RTR (oranžový)

Náhľad produktu - 1:10 Traxxas Slash VXL 4WD TQi RTR (oranžový)

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 464,27 €
Cena na predajni: 478,39 €
+
Výrobca: Traxxas
Kód tovaru: TRA68086-4-ORN

Popis produktu

RC model auta Slash 4×4 SCT RTR so stabilizáciou Traxxas TSM na diaľkové ovládanie. Výkonný striedavý motor Velineon 550, vodeodolná elektronika, najnovšia RC súprava Traxxas TQi BlueTooth Ready. Model je dodávaný bez pohonného akumulátora a nabíjačky.

Slash 4×4 SCT je plne zostavený a osadený pneumatikami BFGoodrich Mud-Terrain T/A s vynikajúcou priľnavosťou za všetkých podmienok. Poháňa ho výkonný striedavý motor Velineon 3500 v spojení s aktívne chladeným regulátorom VXL-3s s autodetekciou. Najnovší vysielač TQi 2.4GHz s telemetriou a možnosťou inštalácie BlueTooth modulu pre bezdrôtové spojenie so zariadeniami od Apple (iPhone, iPod, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy atď.).

Vlastnosti:

 • najnovšia RC súprava Traxxas TQi 2.4GHz s telemetriou a možnosťou inštalácie BlueTooth modulu TRA6511 (modul nie je obsahom balenia);
 • stabilizačný systém TSM;
 • výkonný striedavý motor Velineon 3500;
 • elektronický regulátor VXL-3s s nastavením módu Training, Sport a Race a autodetekciou motora;
 • vodeodolné digitálne servo 2075 High Torque;
 • trecia spojka Revo Spec Torque-Control;
 • teleskopické hriadele s kĺbmi;
 • hotová nafarbená karoséria;
 • olejové tlmiče, lepené pneumatiky;
 • disky 71 mm Black-Chrome All-Star;
 • pneumatiky 122 mm Talon;
 • unikátna konštrukcia Traxxas je nenáročná na údržbu.


Traxxas Stability Management

Stabilizačný systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažiť nielen výkon, rýchlosť, zrýchlenie a prechádzanie zákrut extrémnou rýchlosťou, ale zaručuje oveľa jednoduchšie riadenie a kontrolu na klzkých povrchoch ako je prach, hladký betón, alebo dokonca ľad a sneh.

Motor

Striedavý motor Velineon 3500 je presne naladený pre použitie v autách 1:10, poskytuje dokonalú rovnováhu medzi výkonom a optimálnou účinnosťou. Regulátor s reverzom VXL-3s umožňuje hladký štart a presné ovládanie bez nutnosti ďalších snímačov alebo kabeláže. Disponuje neuveriteľnou variabilitou a možnosťami využitia. Umožňuje nastavenie výkonu v módoch Training, Sport a Race.

Šasi

Tuhosť šasi zaisťuje osvedčená konštrukcia, ktorá je ľahká a zároveň pevná. Kvalitná gumová zmes na diskoch nalepených pneumatík zaisťuje skvelú priľnavosť na všetkých povrchoch. Olejové tlmiče Ultra majú exkluzívne X-krúžky pre zníženie trenia a vynikajúcu odolnosť proti úniku oleja; nízko položené ťažisko dáva autu skvelé jazdné vlastnosti.

Regulátor

Regulátor s reverzom VXL-3s umožňuje hladký štart a presné ovládanie bez nutnosti ďalších snímačov a kabeláže. Disponuje neuveriteľnou variabilitou a možnosťami využitia. Umožňuje nastavenie výkonu, a to na Training, Sport a Race. Možno poháňať jednosmerné aj striedavé motory, vr. senzorových.

Karoséria

Kdispozícii sú štyri licencované karosérie - Mike Jenkins, Mark Jenkins, Greg Adler a Scott Douglas. Iné ďalšie licencované karosérie, napr. Jerry Whelchel alebo Mike Oberg, možno dokúpiť samostatne. Môžete si kúpiť aj nenafarbenú karosériu a vytvoriť si vlastný dizajn.

Batérie

Ako pohonné batérie odporúčame sedemčlánkové NiMH akumulátory s kapacitou minimálne 4000 mAh alebo 2-3s LiPo akumulátory s kapacitou minimálne 5000 mA. Lôžko pre batériu má rozmery 26×49×164 mm. Vďaka výrazne nižšej hmotnosti LiPo akumulátorov bude mať vaše auto vyššie zrýchlenie a dlhšiu dobu jazdy. Navyše pri napájaní 3S LiPo dosiahnete rýchlosťou až 100 km/h!

RC súprava Traxxas TQi s možnosťou BlueTooth konektivity

Pre RC modely áut pre vás Traxxas pripravil úplne nový rad RC súprav. Pôvodne bolo možné RC vysielača vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji a pripravil pre vás RC vysielač so slotom pre bezdrôtový BlueTooth modul (modul sa predáva samostatne). Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s BlueTooth LE rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, atď.) alebo Google Android (Samsung Galaxy, atď.). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dipozícii zdarma na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky motora, teplotu a napätie batérie. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou.

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený model RC auta Traxxas Slash VXL Brushless s nainštalovaným striedavým motorom Velineon, striedavým regulátorom VXL-3s a servom riadenia. Nainštalovaný je tiež prijímač so stabilizáciou TSM. Najnovšie RC súprava Traxxas TQi 2.4GHz s možnosťou inštalácie BlueTooth modulu (TRA6511). Náhradné ozubené koleso, sadu podložiek pod pružiny tlmičov, sadu imbusových kľúčov, kľúč na matice kolies, kľúče na nastavenie závesu kolies, náhradné sponky karosérie, arch samolepiek a český návod na použitie.

Technické informácie

Typ 4WD Short Course Truck
Mierka 1:10
Dĺžka 568 mm
Šírka 296 mm
Rázvor 324 mm
Svetlá výška podvozku 72 mm
Hmotnosť 2640 g
Náhon 4WD
Motor Striedavý Velineon® 3500
Podvozok Kompozitový nylonový
Tlmiče Olejové nastaviteľné Ultra™
Hnacie ústrojenstvo 4WD
Pneumatiky BFGoodrich® 109,5 mm
Regulátor VXL-3s Elektronický
Disky Bead Lock Split-Spoke
Vysielač Traxxas TQi 2.4GHz s telemetriou

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Videá

Otázka k produktu: 1:10 Traxxas Slash VXL 4WD TQi RTR (oranžový)

Kód tovaru: TRA68086-4-ORN

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.