Odoslať stránku na e-mail:
Spektrum telemetria Air - GPS senzor

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Spektrum telemetria Air - GPS senzor

Náhľad produktu - Spektrum telemetria Air - GPS senzor

Dostupnosť:
Skladom u dodávateľa

Táto položka je na sklade u dodávateľa. Dodacia doba: 5-10 prac.dní

Aktuálna cena: 121,98 €
Pôvodná cena: 128,40 €
+
Výrobca: Spektrum
Kód tovaru: SPMA9587

Popis produktu

GPS senzor pre leteckú telemetriu Spektrum meria zemepisné súradnice, rýchlosť voči zemi vrátane smeru, nadmorskú výšku a presný čas. Súčasťou balenia je aj prepojovací štvor-žilový X-Bus kábel dĺžky 15 cm pre pripojenie k telemetrickému modulu TM1000.
 
Na vysielačoch DX10 a DX18 možné záznam telemetrických dát uložiť na SD kartu vysielača. Ak používate Spektrum STi interface pripojené k zariadeniam Apple (iPhone / iPod / iPad), môžete si zobraziť záznam trajektórie letu na mapách od Google. Namerané hodnoty je možné kedykoľvek prehrať alebo si ich môžete poslať e-mailom a potom si ich zobraziť pomocou aplikácií na počítači.
 
Upozornenie: Pre podporu senzora GPS potrebujete mať aplikáciu v iPhone / iPodu / iPadu vo verzii 3.0 a vyššej. U vysielačov s telemetriou (DX7SE, DX8, DX10 a DX18) si prosím zadarmo nainštalujte najnovšiu verziu firmware zo stránky https://community.spektrumrc.com.
 
 
Obsah balenia:
 
Balenie obsahuje GPS senzor, 15 cm prepojovací kábel X-Bus, návod na použitie.

 

Technické informace

Rozmery: 14 x 20 x 36 mm
Hmotnosť: 10,8 g

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Dotaz na produkt: Spektrum telemetria Air - GPS senzor

Kód tovaru: SPMA9587

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať