Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Proboat Miss Geico Zelos 36 RTR

Náhľad produktu - Proboat Miss Geico Zelos 36 RTR

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 801,15 €
Cena na predajni: 843,10 €
+
Výrobca: Proboat
Kód tovaru: PRB08040V2

Popis produktu

Rýchlostný RC loď na diaľkové ovládanie Miss Geico Zelos 36 Twin Catamaran BL s 2 striedavými motormi 1900kV s výkonom 1800 W v prevedení RTR. Loď je kompletne zostavená, nainštalovaný prijímač Spektrum SR315 DSMR, vodoodolná elektronika, 2 regulátory 120 A. Maximálna rýchlosť až 120 km/h!

Jedna z najrýchlejších lodí na trhu, Miss Geico Zelos 36 je navrhnutá podľa skutočnej pretekárskej lode Miss Geico a prevedená v originálnom dizajne s populárnym žabiakom. Trup v prevedení katamarán lodi zaistí stabilitu pri vysokej rýchlosti a minimálny odpor. V pevnom laminátovom trupe je nainštalované všetko RC vybavenie vrátane pohonu. Motory aj regulátory sú chladené vodou, kormidlo je ovládané dvomi lankami.

Upozornenie: Loď je pomerne veľká a veľmi rýchla, preto je nutné dbať pri prevádzke na zvýšenú opatrnosť a neprevádzkovať model v prítomnosti plavcov!

Vlastnosti:

 • nové vzpery hriadeľov lodných skrutiek;
 • nové lodné skrutky;
 • tuhé, avšak flexibilné hriadele;
 • 2-kanálový vysielač Spektrum SLT3 2.4GHz;
 • 2 vodou chladené 4-pólové striedavé motory 1900kV;
 • prijímač Spektrum SR315;
 • maketový vzhľad, hliníkové prvky kormidla;
 • vodou chladené motory a regulátory;
 • vodoodolné servo Spektrum s vysokým krútiacim momentom;
 • laminátový trup typu katamarán je optimalizovaný pre rýchlosť a maximálny výkon;
 • bezpečne uzavretý kryt trupu chráni elektroniku proti vniknutiu vody;
 • 2 vodou chladené regulátory Dynamite 120A sú kompatibilné s 6S LiPo akumulátormi;
 • licencovaný, autentický dizajn Miss Geico;
 • obsiahnutý stojan na loď.

Vysoký výkon pohonnej jednotky

Model Miss Geico Zelos 36 poháňajú 2 protibežné striedavé motory Marine 1900kV s vysokým krútiacim momentom a 2 vodou chladené striedavé regulátory Dynamite 120A.

Bezpečný kryt trupu

Kryt na trupe lodi je poistený štyrmi západkami, ktoré zaistia bezpečné usadenie krytu aj pri extrémnom namáhaní. Kryt možno rýchlo uvoľniť a vymeniť batérie.

Sfarbenie ako na skutočnej lodi

RC model Miss Geico nesie dizajn známeho amerického rýchlostného člna, ktorý je jedným z najrýchlejších motorových člnov na svete. Je poháňaný dvomi turbínovými motormi Lycoming T-53, s ktorými dosahuje rýchlosť viac ako 210 mph.

Konštrukcia kormidiel

Modely tejto veľkosti musia mať dostatočne pevné hliníkové kormidlo, ktoré je upevnené na robustnom hliníkovom držiaku. Riadenie modelu zaisťuje vodoodolné servo, pričom pohyb páky serva je ku kormidlu prenášaný pomocou dvojice laniek.

Obsah balenia

V balení nájdete zostavený RC model lode Miss Geico Zelos 36 Twin Brushless Catamaran s nainštalovanými komponentami v podobe prijímača Spektrum SR315 DSMR/SLT 3Ch, serva Spektrum S605 Hi 2 striedavých motorov Marine 3674-1900kV a 2 striedavých regulátorov otáčok Dynamite 120A 2-6s Marine. Ďalej je v balení obsiahnutý vysielač Spektrum SLT3 2.4GHz, stojan na loď, návod v češtine a manuál EN, DE, FR, IT.

Nutné dokúpiť

Pre uvedenie modelu do prevádzky potrebujete dvojicu pohonných LiPo akumulátorov 2S-6S s kapacitou minimálne 5000 mAh vybavených silovým konektorom EC5, ďalej adekvátny nabíjač na pohonné akumulátory a pre bežnú prevádzku mazací tuk na lodný hriadeľ.

Šasi lodi je pripravené pre použitie dvoch napájacích akumulátorov (použitie iba jedného akumulátora by viedlo k nesprávnemu vyváženiu trupu - túto možnosť neodporúčame). Regulátory sú osadené konektormi IC5, ktoré sú spätne kompatibilné s konektormi EC5. Tu sú uvedené možné spôsoby napájania:

 • Dvojica 4-článkových (14,8V) LiPo akumulátorov s kapacitou minimálne 5000 mAh: Tu sa akumulátory pripoja priamo k regulátoru (tj. každý akumulátor napája svoj iba svoj regulátor. Táto možnosť je vhodná pre bežné jazdenie. Výhodou je, že regulátory priamo strážia napätie akumulátorov, preto je táto možnosť nenáročná na prevádzku.
 • Dvojica 6-článkových (22,2V) LiPo akumulátorov s kapacitou minimálne 5000 mAh: Tu sa akumulátory pripoja priamo k regulátoru (tj. každý akumulátor napája svoj iba svoj regulátor. Táto voľba umožňuje dosiahnuť maximálnu možnú rýchlosť. Výhodou je, že regulátory priamo strážia napätia akumulátorov, preto je táto možnosť nenáročná na prevádzku.
 • Dvojica 2-článkových (7,4V) LiPo akumulátorov s kapacitou minimálne 5000 mAh: Akumulátory sa zapoja do série cez priložený napájací Y-kábel. Táto možnosť je vhodná pre bežné jazdenie. Oba akumulátory musia byť rovnakého typu, kapacity a musia sa pripájať rovnako nabité.
 • Dvojica 3-článkových (11,1) LiPo akumulátorov s kapacitou minimálne 5000 mAh: Akumulátory sa zapoja do série cez priložený napájací Y-kábel. Táto voľba umožňuje dosiahnuť maximálnu možnú rýchlosť. Oba akumulátory musia byť rovnakého typu, kapacity a musia sa pripájať rovnako nabité.

Príslušenstvo pre bežnú prevádzku lode

Pre bežnú prevádzku RC modelu lode potrebujete špeciálny mazací tuk pre mazanie lodných hriadeľov. Špeciálne zloženie zaistí hladký chod hriadeľa v teflónovej rúrke so zachovaním maximálnej životnosti komponentov.

Technické informácie

Konštrukcia Laminátový trup
Druh stavebnice RTR
Typ Motorová loď
Stavebná obtiažnosť Zostavená loď
Dĺžka 914 mm
Šírka 322 mm
Výška 146 mm
Druh pohonu Elektro
Hmotnosť 3900 g
Vysielač Spektrum SLT3 DSMR
Prijímač Spektrum SR315 DSMR Sport
Motor Striedavý Dynamite 1900kV
Regulátor Striedavý Dynamite 120A 2–6S Marine
Lodná skrutka 1,7"×1,6"

K stiahnutiu

Videá

Otázka k produktu: Proboat Miss Geico Zelos 36 RTR

Kód tovaru: PRB08040V2

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Proboat adaptér batérie EC5.
PRB18031
Dočasne
nedostupné
26,24 € 25,69 €
Zelos 36 Twin - Skrutky paluby (4).
PRB286030
Dočasne
nedostupné
16,04 € 15,71 €
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.