Odoslať stránku na e-mail:
Plastikové modely Italeri

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Italeri, firma založená na snoch

Firma Italeri bola založená na začiatku 60. rokov s veľkým nadšením. Jej vznik majú na svedomí dvaja muži - Gian Pietro Parmeggiani a Giuliano Malservisi. Už v mladosti ich to tiahlo k lietadlám a vojenskej technike, ale modely, ktoré boli v tom čase k dispozícii, pre nich neboli uspokojivé. Preto sa rozhodli, že založia firmu práve s takými modelmi, po ktorých túžili. Ich sny sa čoskoro stali skutočnosťou a firma sa tak presadila na trhu, kde svoj sortiment neustále rozširuje.

Plastikové modely Italeri nadchnú každého

Plastikové modely Italeri sa čoskoro stali veľmi obľúbenými modelmi, po ktorých túžilo mnoho ľudí. Zakladatelia spoločnosti Italeri preto neotáľali a začali sa venovať aj ďalším modelom, po ktorých bol dopyt. Firma tak začala naberať na veľkosti a začala sa veľmi rýchlo rozširovať.

Dnes na trhu nájdete nielen Italeri kamióny, model kamiónu Italeri, ale aj farby Italeri, kliešte, pinzety aj lepidlá. Aj napriek rozsiahlemu sortimentu si firma udržala svoju vysokú kvalitu, preto neváhajte a vyberte si model práve od firmy Italeri, s ktorým zažijete veľa zábavy.

Produkty firmy Italeri nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať