Odoslať stránku na e-mail:
MULTIflight Stick s MULTIflight PLUS CD

MULTIflight Stick s MULTIflight PLUS CD

Náhľad produktu - MULTIflight Stick s MULTIflight PLUS CD

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 57,73 €
Cena na predajni: 60,75 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: MPX85165

Popis produktu

 

USB interfejs pre PC umožňujúci bezdrôtovo ovládať RC simulátory s pomocou 2.4GHz vysielačov MULTIPLEX. Malé zariadenie veľkosti bežnej USB kľúčenky v sebe zlučuje osemkanálový 2.4GHz prijímač M-LINK a USB interface.
 
Inštalácia interface je veľmi jednoduchá, v štýle "plug and play". Potom, čo počítač po zasunutí interface do voľného USB portu ohlási, že zariadenie rozpoznal, a je pripravené na prevádzku, stačí zapnúť váš vysielač 2,4GHz MULTIPLEX v režime párovania a stlačiť párovacie tlačidlo na USB interface. Akonáhle LED začne signalizovať normálny prevádzkový režim, ste pripravení.
 
S použitím MULTIflight Sticku špeciálne počíta RC simulátor MULTIflight - či už v základnej voľne šírené verzii MULTIflight alebo v plnej verzii MULTIflight PLUS. Ak v programe zadáte v menu "Radio" voľbu "MULTIPLEX default setup", nebudete už musieť nič kalibrovať a priraďovať.
 
MULTIflight PLUS
 
3D letecký RC simulátor MULTIPLEX založený na grafickom engine profi simulátora Reflex XTR2. MULTIflifght PLUS používa rovnaké technologické vymoženosti, základnú štruktúru menu a princípy ovládania a nastavovania, fyzikálny model a grafiku. Jeho prednosťou je jednoduché ovládanie a nastavovanie - MULTIflifght PLUS je tak ideálny pre každého, kto sa chce predovšetkým baviť lietaním - začiatočníka aj pokročilého pilota - a to bez nutnosti vlastniť najnovší "nabúchaný" super PC.
 
Verné 3D zobrazenie, realistické chovanie modelov, nastaviteľné základné parametre poveternostných podmienok a zaujímavé prostredie pre lietanie vám uľahčí výuku lietania a hodiny strávené pri počítači premení v skutočnú zábavu.
 
Celkom 17 modelov zahŕňa všetky súčasné modely MULTIPLEX doplnené o plnohodnotné vrtuľníky, maketu historického vetroňa a makety akrobatických špeciálov - dostávate tak ideálny prierez ponukou súčasného leteckého modelárstva: cvičné hornoplošníky a motorové vetrone, vetrone termické i svahové, klasické aj 3D akrobatické modely - halové aj veľké , samokrídla, vrtuľníky - proste pre každého niečo!
 
Ďalšie modely sa v multiplexe pripravujú, budú k dispozícii na stiahnutie zadarmo z webu MPX.
 
Aby vás lietanie "nad jednou kôlňou" neomrzelo, môžete vyberať zo štyroch 3D scenérií. Tri z nich zachytávajú letiská modelárskych klubov v Nemecku a Rakúsku - obzvlášť úchvatné je letisko klubu Zugspitze uprostred alpského údolia - takže sa môžete pokochať aj krásami prírody. Nechýbajú ani pobrežné útesy na nemeckom Sylt, takže aj vyznávači svahového lietania sa majú na čo tešiť.
 
V MULTIflifght PLUS simulátore môžete tiež nastavovať poveternostné podmienky: silu a smer vetra, termiku.
 
Pre ovládanie simulátora môžete použiť:
 
ľubovoľný vysielač s USB interfejsom,
2.4GHz vysielač MULTIPLEX s bezdrôtovým USB interfejsom MULTIflight Stick,
ovládač pre RC simulátory, ako je SIM Transmitter 6,
klávesnicu.

Samotné pripojenie vysielača s USB interfejsom je veľmi jednoduché, systémom "plug and play". Program zabezpečuje kalibráciu ovládače, voľbu módov krížových ovládačov 1-4, umožňuje ľubovoľné priradenie kanálov a podľa potreby obracanie zmyslu výchyliek v jednotlivých kanáloch. Nastavovanie uľahčuje (vypínateľné) zobrazenie vysielača na obrazovke, ktoré zviditeľňuje pohyby ovládačov na vysielači a výchylky všetkých kanálov navyše zobrazuje ako stĺpcové diagramy.
 
Minimálne systémové požiadavky
 
Intel Pentium 4 alebo AMD Athlon 64 kompatibilný procesor min. 1,6 GHz
512 MB RAM
2 GB voľnej pamäte na hard disku
DVD-ROM mechanika
3D grafická karta OpenGL 2.0 kompatibilná, min 128 MB RAM
DirectX 8.1 100% kompatibilná zvuková karta
Windows XP (SP2), Vista, Windows 7 alebo Windows 8
USB port pre pripojenie USB káblového interface alebo USB bezdrôtového interface MULTIflight Stick
Program môže bežať aj na počítači s operačným systémom Mac OS pri použití softvéru Parallels Desktop, rovnako tak je možné použiť aj bezdrôtový USB interfejs MULTIflight Stick.

Otázka k produktu: MULTIflight Stick s MULTIflight PLUS CD

Kód tovaru: MPX85165

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.