Ivan Hořejší: Elektrolety a jak na to

Cena v e-shope s DPH: 6,68 €
Zľava -5 %
Cena na predajni: 7,02 €
Na sklade viac než 5 ks
Kúpiť
Kúpiť
Výrobca: Neuvedený
Kód tovaru: HO904

Neviete si rady s výberom? Nie sú Vám niektoré parametre jasné? Napíšte nám Vašu otázku a my Vás s odpoveďou kontaktujeme.

Poslať otázku

Popis produktu

Brožúrka vznikla zhrnutím článkov, ktoré autor počas rokov postupne spisoval ako reakcia na časté otázky, časté problémy, časté nejasnosti. Články postupne pribúdali na webe firmy a po čase utvorili viacmenej uzavretý celok. Tak vznikla myšlienka zostaviť z nich knihu. Cez všetko množstvo informácií, ktoré je dostupné na internete, sa autor stále domnieva že tlačená podoba má stále svoje oprávnenie pre väčšiu pružnosť pri listovaní v porovnaní so "surfovaním" na internete.

V úvodných krátkych kapitolách sú uvedené základné problémy, s ktorými sa každý nový adept stretne. Ďalej sú spomenuté záležitosti, ktoré začiatočníkov často trápia, pretože sú pre neho "neviditeľné" alebo im neprikladá taký dôležitý význam, ktorý majú: ťažisko, skrútenie atď.

Podrobnejšie sú vysvetlené niektoré pojmy, ktoré často nie sú úplne jasné ani pokročilejším modelárom: opäť vplyv polohy ťažiska, voľba vrtule, motora atd. Autor sa snaží vysvetliť aj rad povier a mýtov, aj keď si nerobí ilúzie o tom, že by sa dali úplne vyvrátiť : spomenieme napr. nekonečné debaty o "uhle spodnej strany profilu ???" ... "čím viac ampérov tým väčší výkon ???" .... atď.

Kniha je písaná z užívateľského pohľadu, nejedná sa samozrejme o žiadnu encyklopédiu. Je rozdelená do viac-menej samostatných kapitol, na ich konci je uvedená literatúra k ďalším informáciám.

Dúfame, že kniha prinúti čitateľa k premýšľaniu a tým prispeje k väčšiemu potešeniu z nášho hobby.

Popis:

  • počet strán: 94,
  • formát: 147×210 mm.