Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Ivan Hořejší: Elektrolety a jak na to

Náhľad produktu - Ivan Hořejší: Elektrolety a jak na to

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Nademlejnská - eshop 4 ks
OC Šestka 2 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 6,42 €
Cena na predajni: 6,76 €
+
Výrobca: Neuvedený
Kód tovaru: HO904

Popis produktu

Brožúrka vznikla zhrnutím článkov, ktoré autor počas rokov postupne spisoval ako reakcia na časté otázky, časté problémy, časté nejasnosti. Články postupne pribúdali na webe firmy a po čase utvorili viacmenej uzavretý celok. Tak vznikla myšlienka zostaviť z nich knihu. Cez všetko množstvo informácií, ktoré je dostupné na internete, sa autor stále domnieva že tlačená podoba má stále svoje oprávnenie pre väčšiu pružnosť pri listovaní v porovnaní so "surfovaním" na internete.

V úvodných krátkych kapitolách sú uvedené základné problémy, s ktorými sa každý nový adept stretne. Ďalej sú spomenuté záležitosti, ktoré začiatočníkov často trápia, pretože sú pre neho "neviditeľné" alebo im neprikladá taký dôležitý význam, ktorý majú: ťažisko, skrútenie atď.

Podrobnejšie sú vysvetlené niektoré pojmy, ktoré často nie sú úplne jasné ani pokročilejším modelárom: opäť vplyv polohy ťažiska, voľba vrtule, motora atd. Autor sa snaží vysvetliť aj rad povier a mýtov, aj keď si nerobí ilúzie o tom, že by sa dali úplne vyvrátiť : spomenieme napr. nekonečné debaty o "uhle spodnej strany profilu ???" ... "čím viac ampérov tým väčší výkon ???" .... atď.

Kniha je písaná z užívateľského pohľadu, nejedná sa samozrejme o žiadnu encyklopédiu. Je rozdelená do viac-menej samostatných kapitol, na ich konci je uvedená literatúra k ďalším informáciám.

Dúfame, že kniha prinúti čitateľa k premýšľaniu a tým prispeje k väčšiemu potešeniu z nášho hobby.

Popis:

  • počet strán: 94,
  • formát: 147×210 mm.

Otázka k produktu: Ivan Hořejší: Elektrolety a jak na to

Kód tovaru: HO904

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.