Odoslať stránku na e-mail:
FPV samokrídlo Super-Ray (stavebnica)

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

FPV samokrídlo Super-Ray (stavebnica)

Náhľad produktu - FPV samokrídlo Super-Ray (stavebnica)

Dostupnosť:
Na sklade viac než 5 ks

Zlatnická - eshop 4 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Albert 1 ks
OC Letňany 1 ks
Aktuálna cena: 143,36 €
Pôvodná cena: 150,91 €
+
Výrobca: Dancing Wings
Kód tovaru: DPSR03014-SRFPV-C1

Popis produktu

Super-Ray - FPV samokrídlo vyrobené z ľahkého a ľahko opraviteľného materiálu EPP. Súčasťou stavebnice je kompletná elektronika v podobe dvoch 9g serv, striedavého motora, regulátora otáčok s konektorom XT60, FPV kamery a video vysielača, ktorý pracuje v pásme 5,8 GHz. Super-Ray je model originálnej konštrukcie vhodný pre začínajúcich i pokročilých modelárov, ktorí si chcú vyskúšať lietanie s FPV modelmi.

Na spevnenie konštrukcie a na získanie požadovaného tvaru priestorovo riešeného trupu sú k dispozícii laserom vyrezávané diely z preglejky hrúbky 2 mm. V stavebnici nájdeme aj kompletné príslušenstvo potrebné na dokončenie modelu, konkrétne rúrky a doplnky zo sklolaminátu, balsové nosníky alebo bukovú guľatinu.

Súčasťou balenia je tiež tlačná vrtuľa, hliníkový unášač vrtule s vrtuľovým kužeľom a prakticky kompletná bižutéria, tzn. páky kormidiel, serv, tiahla riadenia a všetok potrebný spojovací materiál. Povrchová úprava modelu je vykonaná kvalitnou potlačou. Ovládané sú elevony a otáčky motora. Stavbou vás prevedie prehľadne spracovaný obrázkový návod.

Nutné dokúpiť:

Ideálne štvorkanálovú RC súpravu, FPV okuliare alebo monitor, pohonný LiPo akumulátor 3S 2200-2800 mAh a vhodný nabíjač.

Technické informácie:

Rozpätie: 1100 mm
Dĺžka: 820 mm
Letová hmotnosť: cca 650-900 g
Motor: striedavý 2212 2200 kV
Vrtuľa: 6 "
Regulátor otáčok: striedavý 20 A
Servá: 9g mikroservá (2 ks)
Doporučený pohonný akumulátor: LiPo 3S 2200-2800 mAh
Ovládané funkcie: elevony, otáčky motora

Dotaz na produkt: FPV samokrídlo Super-Ray (stavebnica)

Kód tovaru: DPSR03014-SRFPV-C1

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať