Odoslať stránku na e-mail:
Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced

Náhľad produktu - Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 842,75 €
+
Výrobca: DJI
Kód tovaru: DJI0324

DJI

Popis produktu

Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do budúcnosti. Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ... Phantom 3 je kompletná zostava DJI, navrhnutý je k vysokému výkonu ale pritom je ľahký a flexibilný aby mohol poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zahrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút.

Phantom 3 je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno z krabice". Je vybavená palubnou kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 Mpx snímky a stabilný videozáznam až 1080p. Pokročilý riadiaci systém robí Phantom 3 stabilným a ľahko ovládateľným pri lietaní pod strechou i šírou oblohou. Úplne nový systém Vision Positioning System umožňuje presné visenie v požadovanej pozícii v nízkej výške dokonca aj bez GPS. Rovnako ako všetky riadiace letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na miesto vzletu, ak dôjde k strate riadiaceho signálu alebo poklese napätie napájacieho akumulátora. Phantom 3 umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 16 m/s a ​​maximálnu dobu letu až 23 minút pri úplne nabitom inteligentnom pohonnom akumulátore 4480 mAh.

Phantom 3:

Základom draku modelu je kompaktný škrupinový výlisok z odolného plastu, ktorý nesie motory, riadiacu elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháňaný štyrmi striedavými motormi, pre napájanie slúži štvorčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorom zostávajúcej kapacity, ktorý sa ukladá do schránky v strede modelu. Pre signalizáciu prevádzkových stavov slúži trojfarebný LED indikátor s vysokou svietivosťou. Výbornú "čitateľnosť" polohy modelu zaisťujú LED svetlá s vysokou svietivosťou na spodnej strane ramien - zadné ramená blikajú zeleno, alebo žlto (podľa vybraného letového režimu). Pristávacie zariadenie tvorí dvojica plastových profilov, ktoré nesú tiež prijímačovú anténu. Kamera DJI je už z výroby zabudovaná a ku sprevádzkovaniu modelu je nutné iba stiahnuť do chytrého telefónu aplikáciu DJI PILOT.

Model je schopný stabilne lietať aj v halách a budovách bez signálu GPS. To umožňuje úplne nový systém Vision Positioning System. Nová technológia optického toku využíva špeciálne navrhnutú kameru a ultrazvukové senzory aby do "indoorového" lietania vniesla jednoduchosť. Táto technológia umožňuje Phantom 3 udržiavať pozíciu, zastaviť keď pustíte ovládacie páky a reagovať na vaše pokyny aj bez signálu GPS. Riadiaca jednotka môže pracovať v troch letových režimoch, ktoré umožňujú plne prispôsobiť správanie modelu vašim požiadavkám:

P-režim:

Bezpečný pre lietanie. V tomto režime má Phantom 3 silný GPS signál a môže používať Vision Positioning System umožňujúci presné visenie v požadovanej polohe pod strechou i vonku. Pri lietaní vonku to tiež znamená, že bola zaznamenaná poloha miesta vzletu, takže je možný automatický návrat v prípade straty riadiaceho signálu. Poloha na základe GPS. Výška pre Vision Positioning system 3 m.

V P režime sú možné tri stavy:

 • P-GPS: GPS pracuje najlepšie pod šírou oblohou na otvorenom priestranstve; Phantom 3 používa GPS pre presné visenie na mieste, ak je GPS signál dostatočne silný.
 • P-OPTI: Ak nie je GPS signál dostatočný, model môže pre presné visenie použiť optický Vision Positioning System (VPS).
 • P-ATTI: ak nie je k dispozícii GPS ani VPS, model používa pre udržanie polohy iba barometrický výškomer, takže presne stabilizovaná je len výška.

Majte na pamäti, že VPS nemusí pracovať správne, ak Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénom alebo pri nízkej intenzite osvetlenia.

A-režim:

Režim, v ktorom nie je funkčný GPS, ani VPS. Model využíva iba barometrické čidlo pre udržiavanie výšky. Ak je správne zapísaný bod vzletu, model sa pri strate riadiaceho signálu vráti na miesto vzletu.

F-režim:

Režim IOC, v ktorom sú využívané tri letové funkcie
Course Lock (CL)
Home Lock (HL) *
Bod záujmu (POI) *
* Tieto režimy budú sprístupnené v budúcnosti

Samozrejmosťou u Phantom 3 je návrat na miesto vzletu, ktorý nastane v týchto prípadoch:

 • stlačenie tlačidla pre automatický návrat
 • nízke napätie batérie
 • strata riadiaceho signálu

O napájanie modelu sa stará plne integrovaný inteligentný akumulátor, ktorý napája váš Phantom 3 energiou a spravuje sa prakticky sám. Za letu je v reálnom čase zobrazená hladina zostávajúcej energie, viete tak ako dlho ešte môžete pokračovať v lete. Pokročilé algoritmy vypočítavajú na základe vzdialenosti vášho lietadla návratový čas a systém vás informuje kedy by ste mali letieť späť. Akumulátor informuje o napätí každého článku, celkovom počte nabíjacích a vybíjacích cyklov a celkovej kondícii a aktuálnom stave akumulátora. To všetko napomáha udržať váš Phantom 3 vo vzduchu a let dôkladne pripravený pre nadchádzajúce lety.

Mobilná aplikácia:

S mobilnou aplikáciou môžete prevziať kontrolu nad kamerou a letovými systémami. Všetko od manuálneho nastavenia parametrov kamery po letovú telemetriu aj automatický vzlet a pristátie je len otázkou dotyku prstom. Čoskoro tiež s viacerými funkciami a aktualizáciami. Aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom OS, alebo Android. Pomocou inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou máte možnosť ovládať Váš model, nastavovať jednotlivé parametre, upgradovať firmware. Je k dispozícii online náhľad v reálnom čase v HD kvalite (rozlíšenie 720p). To je umožnené úplne novou verziou technológie DJI LightBridge, ktorá môže prenášať video až do vzdialenosti 2 km.

Vysielač:

Maximálny dosah vysielača dodávaného pre ovládanie Phantom 3 je 2 km. Okrem samotného riadenia vysielač umožňuje tiež aktivovať funkciu automatického návratu na miesto vzletu stlačením tlačidla. Ďalšie ovládacie prvky slúžia pre robenie snímok, spúšťanie/vypínanie záznamu videa, prezeranie záberov a ovládanie závesu kamery. Súčasťou modelu a vysielača je videoprenosová súprava založená na DJI LightBridge, ktorá umožňuje sledovať obraz z kamery na displeji mobilného telefónu v reálnom čase. Obslužná aplikácia umožňuje tiež nastavovať parametre kamery. Napájací LiPo akumulátor vysielača má maximálnu dobu prevádzky cca 4 hodiny a je možné ho dobíjať bez vybratia z vysielača.

Porty vysielača:

 • mikro-USB
 • USB

záves a FHD kamera:

Výsledkom niekoľkoročnej práce DJI v oblasti stabilizácie záberov je záves kamery, ktorý vám poskytne plynulý a stabilný záber v akýchkoľvek letových podmienkach. Natáčajte v rozlíšení až 1080p, alebo snímajte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektív pozostávajúci z 9 optických členov (vrátane asférického) v 9 skupinách poskytuje skvelý obraz, zatiaľ čo podpora formátu Adobe DNG RAW umožňuje z každého záberu vytvoriť umelecké dielo. Záznam je ukladaný na 16Gb micro SD kartu, ktorá je súčasťou balenia (max. veľkosť micro SD karty je 64Gb, rýchlosť zápisu Class 10 alebo UHS-1)

 • Video: 1080p pri 24-60 snímok/sek.
 • Fotografie: 12 Mpx
 • Optika: 9 optických členov v 9 skupinách, vrátane asférického členu
 • CMOS senzor 1/2.3"
 • Zorný uhol 94°
 • 3-osový záves

Obsah balenia:

 • Phantom 3
 • 3-osový záves s Full HD kamerou
 • Micro SD karta 16Gb
 • Vysielač vr. držiaka pre mobilný telefón/tablet (max. výška 17 cm)
 • 1x pohonný akumulátor 4480 mAh
 • 4x sada vrtúľ
 • Sieťový nabíjač pre pohonnú batériu a vysielač
 • Drobné príslušenstvo
 • Český manuál

Technické informácie

Lietadlo

Hmotnosť (vrátane akumulátora a vrtúľ) 1280 g
Šírka - diagonálne (vrátane vrtúľ) 689 mm
Max. rýchlosť vzostupu 5 m/s
Max. rýchlosť zostupu 3 m/s
Presnosť visenia Vertikálne: +/- 10cm
Horizontálne: +/- 1m
Maximálna rýchlosť 16 m/s (ATTI mód, bezvetrie)
Max. dostupná výška 6000 m n. m.
Prevádzková teplota 0°C až 40°C
GPS Mód GPS/GLONASS

Kamera

Senzor Sony EXMOR 1/2.3” Efektývne pixely: 12.4 M (pixelov celkom: 12.76 M)
Objektív Zorný uhol 94°, ohnisková vzdialenosť 20 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.8, ostrenie na ∞
Rozsah ISO 100-3200 (video) 100-1600 (foto)
Rýchlosť uzávierky 8s -1/8000s
Maximálne rozlíšenie záberu 4000 x 3000
Fotografické módy
 • Jeden snímok
 • Sériové snímanie: 3/5/7 snímkov
 • Bracketing (AEB): 3/5 snímkov s odstupom 0.7EV
 • Časozber
Video módy

Phantom 3 Professional

 • UHD: 4096x2160p 24/25, 3840x2160p 24/25/30
 • FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60

Phantom 3 Advanced

 • FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60
 • HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60
Podporované typy SD kariet Micro SD
Max. kapacita: 64 GB. Nutné použiť kartu s rýchlosťou Class 10 alebo UHS-1
Maximálny dátový tok videa 60 Mbps
Podporované typy súborov
 • FAT32/exFAT
 • Foto: JPEG, DNG
 • Video: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
Prevádzková teplota 0°C až 40°C

Stabilizovaný záves

Rozsah pro ovládání Klopenie -90° to +30°
Stabilizácia 3-osová (klopenie, natáčanie, klonenie)

Vizuálne pozíciovanie

Maximálna rýchlosť Menej než 8 m/s (pri 2 m nad zemou)
Rozsah výšok 30 cm - 300 cm
Prevádzkový rozsah 30 cm - 300 cm
Prevádzkové prostredie Jasne osvetlené (viac než 15 luxov), povrchy s viditeľnou textúrou

Diaľkový ovládač

Prevádzkové frekvencie 2.400 GHz-2.483 GHz
Maximálna dosah 2000m (v otvorenom priestore za priamej viditeľnosti)
Výstup videa USB
Prevádzková teplota 0°C - 40°C
Akumulátor 6000 mAh LiPo 2S
Držiak mobilného zariadenia Pre tablet alebo chytrý telefón
Citlivosť prijímača (1%) 101 dBm ±2 dBm
Vysielací výkon (EIRP) FCC: 20 dBm
CE: 16 dBm
Napájánie 1.2 A pri 7.4 V

Nabíjač akumulátora

Napätie 17.4 V
Menovitý výkon

Phantom 3 Professional

100 W

Phantom 3 Advanced

57 W

Inteligentný letový akumulátor

Kapacita 4480 mAh
Napätie 15.2 V
Typ akumulátora LiPo 4S
Energia 68 Wh
Hmotnosť 365 g
Maximálny letový čas Približne 23 minút
Prevádzková teplota -10°C až 40°C
Maximálny nabíjací výkon 100 W

Aplikácia / Živý náhľad

Mobilná aplikácia DJI Pilot
EIRP 100 mW
Prevádzková frekvencia pre živý náhľad 2.4GHz ISM
Kvalita živého náhľadu 720P pri 30fps (v závislosti na podmienkach a vašom mobilnom zariadení)
Oneskorenie 220 ms (v závislosti na podmienkach a vašom mobilnom zariadení)
Požadované operačné systémy
 • iOS 8.0 alebo novší
 • Android 4.1.2 alebo novší
Odporúčané zariadenia
 • iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air,
  iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2,
  iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular,
  iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3,
  and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular.
  Táto aplikácia je optimalizována pre iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6 Plus
 • Android: Samsung S5, Note 3, Sony Xperia Z3,
  Google Nexus 7 II, Google Nexus 9,
  Mi 3, Nubia Z7 mini
 • *Podpora pre ďalšie zariadenia s OS Android bude dostupná s ohľadem na pokračujúce testovanie a vývoj

K stiahnutiu

Srovnání parametrů modelů série Phantom Srovnání parametrů modelů série Phantom Přehledné tabulkové srovnání technických parametrů Phantom 3 Pro./Adv., Phantom 3 Standard a Phantom 2 Vision+ 03.09.2015
Srovnání parametrů modelů série PHANTOM 3 Srovnání parametrů modelů série PHANTOM 3 Přehledné tabulkové srovnání technických parametrů Phantom 3 Pro./Adv., Phantom 3 Standard a Phantom 3 4K 07.01.2016
Srovnání parametrů modelů série PHANTOM 3 a 4 Srovnání parametrů modelů série PHANTOM 3 a 4 Přehledné tabulkové srovnání technických parametrů Phantom 3 Professional/Advanced, Phantom 3 Standard a Phantom 4 01.11.2016

Videá

Otázka k produktu: Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 Advanced

Kód tovaru: DJI0324

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.