Odoslať stránku na e-mail:
Blade 70 S RTF

Blade 70 S RTF

Náhľad produktu - Blade 70 S RTF

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 86,24 €
+
Výrobca: Blade
Kód tovaru: BLH4200

Popis produktu

RC model mikrovrtuľníka Blade 70 S RTF je určený pre začínajúcich pilotov, ktorí sa chcú naučiť pilotáž. Model nemá riadenú cykliku, ale je vybavený elektronickou stabilizáciou SAFE, ktorá po pustení pák model zrovná do visenia. Napájaný prostredníctvom LiPo 1S 150 mAh, priložený je USB nabíjač a vysielač 2,4 GHz v novom dizajne 70S.

Elektronická stabilizácia SAFE

Mikrovrtuľník 70S je vybavený modernou technológiou SAFE, čo je elektronická stabilizácia, ktorá model za letu stabilizuje a pomáha pilotovi v riadení. Počas letu obmedzuje nebezpečný náklon a udržiava letovú polohu, takže stačí pustiť páky ovládača do neutrálu a model sa sám vyrovná do visenia.

Ready-To-Fly - pripravené pre let

Všetko, čo potrebujete k letu, je súčasťou balenia. Stačí nabiť letovú LiPo batériu pomocou USB nabíjačky, dať do vysielača priložené tužkové batérie a prečítať si návod na použitie. Potom už len zapnúť vysielač, pripojiť batériu do modelu môžete s Blade 70S vzlietnuť.

Ideálne pre lietanie doma alebo v hale

Malý model nemožno vďaka malej hmotnosti prevádzkovať vonku vo vetre, je však ideálny pre lietanie v hale alebo v dostatočne veľkom priestore. Vďaka svojej malej hmotnosti neublíži, napriek tomu je potrebné dbať na základné pravidlá bezpečnosti počas prevádzky.

Jednoduché použitie bez riadenia cykliky

Pevné nastavenie uhla nábehu listov rotora má viac než dostatočný ťah a výkon. Jednoduchšia konštrukcia rotorovej hlavy má menší počet dielov, čo zjednodušuje údržbu vrtuľníka.

Pevná konštrukcia kostry

Kostra je veľmi ľahká a tuhá, ukrýva súčasti elektroniky a pohonu. Údržba je veľmi jednoduchá a prípadné výmeny dielov sú jednoduché. Chvostová časť je tvorená uhlíkovým nosníkom.

Živé farby kapotáže

Žlté, vysoko kontrastné sfarbenie kapotáže a chvostové plochy umožňujú ľahké udržanie vizuálnej orientácie. Kontrolka LED svieti pod krytom, a signalizuje nízku kapacitu batérie a ďalšie indikácie.

Obsah balenia

V balení je hotový zostavený RC model vrtuľníka Blade 70S RTF, vysielač 70S 2,4 GHz, batéria LiPo 1S 150 mAh, USB nabíjač, 4 AA tužkové batérie vysielača a manuál.

Odporúčame kúpiť

Všetko potrebné k letu je súčasťou balenia. Pre lepšie využitie modelu možno odporučiť náhradnú LiPo batériu (obj.č. BLH4210).

Technické informácie

Druh stavebnice RTF
Usporiadanie rotorov Jednorotorový
Náročnosť pilotáže Začiatočník
Priemer rotora 172 mm
Dĺžka 178 mm
Výška 61 mm
Hmotnosť 34 g
Batéria LiPol 3.7 V 150 mAh
Nabíjač USB
Doba letu 4 až 5 minút

K stiahnutiu

Manuál Manuál 0 B

Videá

Otázka k produktu: Blade 70 S RTF

Kód tovaru: BLH4200

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.