Odoslať stránku na e-mail:
Blade

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Blade - experti v oblasti výroby dronov a helikoptér

Celosvetovo obľúbená firma Blade, patrí k jednému z popredných výrobcov Ready-to-fly rc dronov a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tím skúsených expertov s dlhoročnou praxou. Ako už bolo spomenuté, k najdôležitejšiemu výrobku tejto firmy patria rc kvadrokoptéry a rc vrtuľníky, a to v rôznych prevedeniach. V sortimente nájdeme veľký výber strojov ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých a skúsených pilotov.

Lietajte s kvalitnými strojmi

Všetky vyrobené helikoptéry a drony sú skúšané priamo v továrni, kde sa vyrábajú a všetky náhradné diely sú ľahko dostupné za veľmi výhodné ceny. Medzi populárne modely tejto firmy patria napríklad Blade 120 SR, helikoptéra určená skôr pre začiatočníkov alebo Blade 700 X Pro Series Kit, ktorá je vhodná pre už skúsených pilotov. Ďalej v ich sortimente môžeme nájsť náhradné diely, ako sú rotorové listy, kabíny, ozubené kolesá s ložiskami alebo napríklad držiaky rotorových listov.

Produkty firmy Blade nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať