Odoslať stránku na e-mail:
Blade

Vážení zákazníci, z dôvodu plánovaného presunu expedičného centra nášho e-shopu do Českej republiky, budú do 24.1.2019 vybavované len objednávky tovaru v likvidácii. Od februára bude e-shop opäť vybavovať objednávky v štandardnom režime. Ďakujeme za pochopenie.

Blade - experti v oblasti výroby dronov a helikoptér

Celosvetovo obľúbená firma Blade, patrí k jednému z popredných výrobcov Ready-to-fly rc dronov a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tím skúsených expertov s dlhoročnou praxou. Ako už bolo spomenuté, k najdôležitejšiemu výrobku tejto firmy patria rc kvadrokoptéry a rc vrtuľníky, a to v rôznych prevedeniach. V sortimente nájdeme veľký výber strojov ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých a skúsených pilotov.

Lietajte s kvalitnými strojmi

Všetky vyrobené helikoptéry a drony sú skúšané priamo v továrni, kde sa vyrábajú a všetky náhradné diely sú ľahko dostupné za veľmi výhodné ceny. Medzi populárne modely tejto firmy patria napríklad Blade 120 SR, helikoptéra určená skôr pre začiatočníkov alebo Blade 700 X Pro Series Kit, ktorá je vhodná pre už skúsených pilotov. Ďalej v ich sortimente môžeme nájsť náhradné diely, ako sú rotorové listy, kabíny, ozubené kolesá s ložiskami alebo napríklad držiaky rotorových listov.

Produkty firmy Blade nájdete tu

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.