Odoslať stránku na e-mail:
Constructo: 1:115 Cutty Sark

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Constructo: 1:115 Cutty Sark

Náhľad produktu - Constructo: 1:115 Cutty Sark

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 263,45 €
Pôvodná cena: 277,32 €
+
Výrobca: Constructo
Kód tovaru: 80838

Constructo

Popis produktu

Maketa historickej plachetnice španielskej firmy CONSTRUCTO v mierke 1:65 zo série ATLANTIS. Obšívkový trup, doplnky a výbava lode vrátane plachiet vo vnútri stavebnice.

 
Cutty Sark je jeden z posledných čajových kliprov. Vo svojej dobe bola táto loď nazývaná Kráľovnou oceánov. V preklade jej meno znamená krátka košeľa (košieľka). Táto preslávená plachetnica, postavená v roku 1869, bola najrýchlejšou veľkou plachetnicou na svete. Loď je v súčasnej dobe umiestnená v lodnom múzeu na brehu Temže v londýnskej štvrti Greenwich. 21. mája 2007 bola ťažko poškodená požiarom počas rekonštrukčných prác.
 
Dĺžka modelu po zostavení: 800 mm
Výška modelu po zostavení: 470 mm

Dotaz na produkt: Constructo: 1:115 Cutty Sark

Kód tovaru: 80838

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať