Odoslať stránku na e-mail:
Constructo:1:60 Endeavour

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

Constructo:1:60 Endeavour

Náhľad produktu - Constructo:1:60 Endeavour

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 293,93 €
Pôvodná cena: 309,40 €
+
Výrobca: Constructo
Kód tovaru: 80832

Constructo

Popis produktu

 

Maketa historickej plachetnice španielskej firmy CONSTRUCTO v mierke 1:60 zo serie ATLANTIS. Obšívkový trup, doplnky a výbava lode vrátane plachiet vo vnútri stavebnice.
 
HMS Endeavour, tiež HMB Endeavour, bola britská prieskumná loď. Tejto lode velil kapitán James Cook na svojej prvej plavbe po Tichom oceáne.
 
Dĺžka modelu: 780 mm
Výška modelu: 650 mm
Šírka modelu: 240mm

Dotaz na produkt: Constructo:1:60 Endeavour

Kód tovaru: 80832

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať