Odoslať stránku na e-mail:
Victoria plachetnica (stavebnica)

Vážení zákazníci, náš internetový obchod funguje naďalej bez obmedzení, všetky on-line objednávky budú vybavené štandardne.

Victoria plachetnica (stavebnica)

Náhľad produktu - Victoria plachetnica (stavebnica)

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 142,63 €
Cena na predajni: 147,02 €
+
Výrobca: Thunder Tiger
Kód tovaru: .5556

Popis produktu

Veľmi elegantná, ekonomická a pritom vysoko výkonná plachetnica, ktorá sa teší vysokej obľube po celom svete. Americký zväz modelárov - jachtárov pre ňu vytvoril dokonca osobitnú súťažné triedu ...

Vďaka jednoduchej stavbe, malým nárokom na vybavenie a vynikajúcim nautickým vlastnostiam vhodná aj pre úplných začiatočníkov; s dôkladnejším vybavením dokonalý predstupeň pred zaobstaraním oveľa nákladnejšej "ostrej" závodnej plachetnice.

Stavebnica obsahuje výlisky trupu s vlepenou palubou, kýl so záťažou, duralový sťažeň a rahná, hotové plachty z Dacronu, lanovie, sadu drobného príslušenstva, sadu samolepiek a stojanček.

Plachetnice vyrábané firmou Thunder Tiger tvoría ucelený rad od polmetrovej Aussie vhodnej aj pre malý rybníček po veľkého Voyagera s dĺžkou 1000 mm a celkovou výškou 1320 mm. Všetky modely majú trupy zhotovené z plastových výliskov z pevnej a húževnaté hmoty, stožiare z uhlíkového kompozitu alebo duralu odnímateľné pre ľahkú prepravu. Plachty z Dacronu dodávané hotové, stavebnice obsahujú všetko potrebné príslušenstvo a maketové detaily, nechýba samozrejme stojanček. Kýl je dodávaný so záťažou, takže odpadá zháňanie olova a domáce odlievanie z brokov alebo starých vodovodných trubiek. Pre lepenie drobných dielov sú vhodné sekundové lepidlá, pre zalepovanie puzdier kormidla a ďalších väčších dielov slúži epoxidové lepidlo dodávané v stavebnici alebo môžete použiť silikónový lepiaci tmel. Ľahký prístup k RC vybaveniu zaisťujú rozmerné odnímateľné vodotesné poklopy. Pre menšie modely si vystačíte s dvojkanálovou RC súpravou a dvomi štandardnými servami, u Victorie alebo Voyageri, ak chcete naplno využiť možnosti lode, je lepšie použiť špeciálne plachtové servo.

Technické informácie

Dĺžka [mm] 779
Šírka [mm] 197
Výška [mm] 1086
Plocha plachiet [dm2] 28.6
Hmotnosť [g] 2100
Stavebná náročnosť S1,S2
Náročnosť pilotáže P1,P2

Odporúčané RC vybavenie:

  Akumulátor Servá RC súprava
Rekreačná Rx: X-CELL
2500 4,8 V
2x HS-311 min. 2 kanály
Profi GP 4300 4,8 V 1x HS-422 (LK)
1x HS-765HB (NP)
(1x HS-785HB (NP))

Otázka k produktu: Victoria plachetnica (stavebnica)

Kód tovaru: .5556

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Krúžky .5556.
.PJ1031
Dočasne
nedostupné
6,24 € 5,92 €
Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.