Odoslať stránku na e-mail:
Drevené 3D mechanické puzzle - trezor

Drevené 3D mechanické puzzle - trezor

Dostupnosť:
Na sklade 5 ks

OC Avion 1 ks
Predajňa v ČR 4 ks

Z predajne v ČR dostupnosť
do 4. pracovných dní

Aktuálna cena: 52,39 €
+
Výrobca: Ugears
Kód tovaru: 5000010

Popis produktu

Popis produktu

Drevené 3D mechanické puzzle - trezor.

Zaujímali ste sa niekedy o to, akým spôsobom možno prekonať bezpečnostný zámok trezoru, bez toho aby ste poznali jeho správnu číselnú kombináciu? Naše stavebnice vám možno pomôže toto tajomstvo odhaliť. Zostavte si svoj vlastný trezor s osobným číselným kódom, do ktorého možno ukladať drobné cennosti (šperky, cukríky, skrátka čokoľvek vás napadne). Zatvorený a zakódovaný trezor potom môžete otvoriť podľa návodu nižšie. Podarí sa vám to, alebo budete musieť volať zámočníka? Skúste to a uvidíte!

Postup pri odomykaní trezoru:

Spočiatku je potrebné "obnoviť" zámok: otočte teda kolieskom číselníka proti smeru hodinových ručičiek (vľavo) o dve otáčky. Teraz môžete pristúpiť k zadanie bezpečnostného kódu:

1 - otočením kolieska číselníka proti smeru hodinových ručičiek (vľavo) zadajte prvú číslicu kódu a zotrvajte na nej (môže ísť o číslo 1 - 9).
2 - otáčajte kolieskom v smere hodinových ručičiek (vpravo) až k číslicu 0, po jej dosiahnutí pokračujte v otáčaní (stále vpravo) a v momente, kedy značka (trojuholník) označí druhú číslicu kódu, zastavte sa na nej (opäť môže ísť o číslo 1 - 9).
3 - do tretice otáčajte kolieskom číselníka proti smeru hodinových ručičiek (vľavo) a zadajte poslednú, tretiu číslicu kódu.
Ak je zadaná kombinácia správna, dvierka trezoru sa otvoria.
Ešte raz, tentokrát zjednodušene: otáčaním doľava zadáte prvú číslicu, potom otáčaním doprava cez číslicu 0 pokračujeme zadaním druhej číslice kódu, následne otáčaním vľavo zadáme tretiu číslicu.

Ak chcete trezor zatvoriť, zaklapnite dvierka a otáčaním číselníka proti smeru hodinových ručičiek (vľavo) zámok zakódujte.

vlastnosti:

Vyrobené z preglejky
Veľkosť balenia: 370 x 140 x 40 mm
Rozmery modelu: 196 x 185 x 176 mm
Počet dielov: 179
Vek: 14 +

Videa

Dotaz na produkt: Drevené 3D mechanické puzzle - trezor

Kód tovaru: 5000010

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2018. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať