Vážení zákazníci, prevzatie tovaru prostredníctvom výdajného miesta DPD je aktuálne možné pri objednávke s platbou vopred (platobná karta on-line alebo prevodom). Prevzatie tovaru dobierkou nie je podporované.

Junior Combo Pack (mix 3ks hádzadlá a 33ks gumáčiky) - výhodné balenie

Náhľad produktu - Junior Combo Pack (mix 3ks hádzadlá a 33ks gumáčiky) - výhodné balenie

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 73,59 €
Cena na predajni: 77,46 €
+
Výrobca: Guillow
Kód tovaru: 4SH0079

Popis produktu

Predajné balenie obsahujúce 12x Jetfire (4SH0030), 9x Biplane (4SH0045) a 12x Sky Streak (4SH0050). Kartónová krabica, 33 ks modelov.

Ideálna kombinácia hádzadiel a gumáčikov so zvýhodnenou cenou v jednej krabici pre obchodníkov alebo modelárske krúžky!

Hromadné balenie celobalzových modelov uložené v elegantnej potlačenej krabici, ktorá môže slúžiť ako predajný stojan v modelárskom obchode.

Combo Pack Junior obsahuje celkom 33 modelov:

  • 12 ks hádzadiel 305 mm Jetfire
  • 9 ks hádzadiel 305 mm Biplane (Dvojplošník)
  • 12 ks gumáčikov 305 mm Sky Streak

305 mm Jetfire

Celobalzové hádzadlá s odnímateľným krídlom a chvostovými plochami. Model môžete zostaviť jednoduchým zasunutím do vyfrézovaných výrezov a drážok v trupe; pre väčšiu výdrž a stálosť nastavenia je možné diely modelu zlepiť acetónovým lepidlom (Kanagom, L-510, UHU-Hart a i.) alebo riedkym sekundovým lepidlom.

Stavebnica obsahuje: trup so záťažou, vyseknuté a potlačené krídlo už vytvarované do vzopätia, predseknuté chvostové plochy a kabínu.

305 mm Biplane

Celobalzové dvojplošné hádzadlá s odnímateľným krídlom a chvostovými plochami. Model môžete zostaviť jednoduchým zasunutím do vyfrézovaných výrezov a drážok v trupe a nasunutím plastových vzpier krídla; pre väčšiu výdrž a stálosť nastavenia je možné diely modelu zlepiť acetónovým lepidlom (Kanagom, L-510, UHU-Hart ai.) alebo riedkym sekundovým lepidlom.

Stavebnica obsahuje: trup so záťažou, vyseknuté a potlačené krídla už vytvarované do vzopätia, plastové vzpery krídla, predseknuté chvostové plochy a pilota.

305 mm Sky Streak

Celobalzový gumáčik s odnímateľným krídlom a chvostovými plochami. Model môžete zostaviť jednoduchým zasunutím do vyfrézovaných výrezov a drážok v trupe; pre väčšiu výdrž a stálosť nastavenia je možné diely modelu zlepiť acetónovým lepidlom (Kanagom, L-510, UHU-Hart ai.) alebo riedkym sekundovým lepidlom.

Stavebnica obsahuje: trup, vyseknuté a potlačené krídlo už vytvarované do vzopätia, predseknuté chvostové plochy a kabína, vrtuľu s hlavicou a gumový zväzok (guma 3x1).

Technické informácie

Rozpätie [mm] 305
Dĺžka [mm] 215 - 280
Hmotnosť [g] 7 - 17
Ovládané funkcie Žiadne
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P0

Otázka k produktu: Junior Combo Pack (mix 3ks hádzadlá a 33ks gumáčiky) - výhodné balenie

Kód tovaru: 4SH0079

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2022. Všetky práva vyhradené.