Odoslať stránku na e-mail:
1:72 PzKpfw VI ″Tiger″ Ausf. E (Sd.Kfz.181)

Vážení zákazníci, vybavovanie objednávok opäť pokračuje v štandardnom režime - vaše zásielky sú už odosielané z našej centrály v Prahe a doručované priamo na vašu adresu, bez možnosti osobného odberu na Slovensku. Prajeme vám príjemné nakupovanie. Team Pecka Modelár

1:72 PzKpfw VI ″Tiger″ Ausf. E (Sd.Kfz.181)

Náhľad produktu - 1:72  PzKpfw VI ″Tiger″ Ausf. E (Sd.Kfz.181)

Dostupnosť:
Nie je na sklade

Aktuálna cena: 15,74 €
Pôvodná cena: 16,57 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 403116

Revell

Popis produktu

 

Panzerkampfwagen VI Tiger (tiež PzKpfw VI, Tiger ausf.E či SdKfz 181) bol nemecký ťažký tank vyvinutý za druhej svetovej vojny. Vyrábaný bol od augusta 1942 do augusta 1944, celkom bolo vyprodukovaných asi 1 350 strojov.
 
Ťažký tank Tiger mal v niektorých ohľadoch vážne nedostatky. Bol to ťažkopádny obor, jeho motor a prevodovka neboli dimenzované pre pohon tak ťažkého vozidla. Trpel veľmi často mechanickými poruchami, mal značnú spotrebu paliva a obmedzený dojazd. Podvozok s predsadenými kolesami bol zložitý, jeho riadna údržba v bojových podmienkach takmer nemožná. Rýchlosť motorického otáčania veže bola príliš malá, nehovoriac o ručnom otáčaní. Streľba na pohyblivé ciele bola obtiažna, kanónu chýbal stabilizátor, takže tank nemohol viesť presnú streľbu za jazdy. Voči tomuto zoznamu vád stoja mal mohutné pancierovanie a výborný kanón, čo boli dva dôležité faktory, ktoré z tanku Tiger urobili obávanú zbraň na bojiskách druhej svetovej vojny.
 
Odtlačkové varianty:
Schwere Panzerabteilung 503 Colombelles, Frankreich Juli 1944
Schwere Panzerabteilung 506 Ostfront, Sommer 1944
 
Počet dielov: 182
Dĺžka modelu: 118 mm
Obtiažnosť: 3
 
Nutné dokúpiť:
Farby Revell potrebné na dokončenie modelu: 
- základné: 16, 48, 91
- ďalšie: 37, 83, 85, 302
Lepidlo na plastikové modely
Riedidlo
Štetce

Ke stažení

Dotaz na produkt: 1:72 PzKpfw VI ″Tiger″ Ausf. E (Sd.Kfz.181)

Kód tovaru: 403116

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.

Prihláste sa k odberu NEWSLETTERU a využite zľavu 5 EUR na prvý nákup *

PRIHLÁSTE SA K NÁM!
- zúčastnite sa uzavretých akcií len pre členov
- budete o akciách vedieť ako prvý
- dostávajte PECKA NOVINKY
* Zľavový kupón je možné uplatniť na nákup nezľavneného tovaru v minimálnej hodnote 70 EUR. Kupón nie je možné spojiť s inou zľavou. Prihlásením k odberu NEWSLETTERU súhlasíte so zasielaním informácií elektronickou formou od prevádzkovateľa internetových stránok.
Viac nezobrazovať