Odoslať stránku na e-mail:
Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Vážení zákazníci, z dôvodu plánovaného presunu expedičného centra nášho e-shopu do Českej republiky, budú do 24.1.2019 vybavované len objednávky tovaru v likvidácii. Od februára bude e-shop opäť vybavovať objednávky v štandardnom režime. Ďakujeme za pochopenie.

Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Náhľad produktu - Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Dostupnosť:
Skladom u dodávateľa

Táto položka je na sklade u dodávateľa. Dodacia doba: 5-10 prac.dní

Aktuálna cena: 230,99 €
+
Výrobca: Revell
Kód tovaru: 339109

Revell

Popis produktu

Striekacia pištol Flexible je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých. Jej veľkou výhodou je otočná predná časť, čím umožňuje striekať buďto s vrchným plnením malého množstva farby, alebo sa tento kalíšok otočí dole na spodnú časť striekaciepištole a zasunie sa do neho nádobka s farbou. Podľa nastavenia pištole umožňuje nastriekať čiaru o najmenšej šírke cca 1,5 mm. Ovládanie pištole umožňuje riadiťmnožstvo farby i vzduchu. Striekacia pištol je osadená tryskou systému Vega, ktorá značne zlepšuje premiešanie farby a vzduchu a značne zjednodušuje čistenie trysky.K poháňaniu možné používať ako kompresory tak i tlakovej fľaše. Sada obsahuje jednu fľaštičku na väčšie množstvo farby.
 
 
 

 

Dotaz na produkt: Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Kód tovaru: 339109

Text dotazu

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári, ktoré týmto poskytujem iba spoločnosti PECKA MODELÁR s.r.o. za účelom využitia pre marketingové spracovanie a zasielanie informácií a ponúk spoločnosti.

Získajte dopravu zadarmo

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2019. Všetky práva vyhradené.