1:24 RC tank T-34/85 2,4GHz s infračerveným bojovým systémom

Náhľad produktu - 1:24 RC tank T-34/85 2,4GHz s infračerveným bojovým systémom

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 89,06 €
Cena na predajni: 93,73 €
+
Výrobca: Waltersons
Kód tovaru: 2RC4002

Popis produktu

Dokonale maketovo prevedené RC tanky Waltersons v mierke 1:24 vybavené inteligentným infračerveným bojovým systémom vám umožnia stať sa malým Rommelom, Pattonom alebo Žukovom raz dva. Do boja na život a na smrť sa ich môže pustiť až 16; rozdelených do dvoch "nepriateľských divízií" v ľubovoľnom pomere - od férového 8 na 8 až po "hon na zajaca" 15 na 1. Účinok zásahu zodpovedá kalibru dela skutočného stroja, rovnako ako úroveň poškodenia je úmerná sile panciera zasiahnutého tanku (75-88 mm kanón odkrojí 20 bodov z počiatočných 120, ktorými disponujú stredné tanky, 105-127 mm kanón pripravovaných moderných ťažkých tankov pripraví protivníka o 30 bodov atď.). Dostrel infračerveného dela je takisto úmerný typu - 75-88 mm kanón stredného tanku z II. svetovej vojny je účinný na 4-5 metrov; moderné 105-127 mm kanóny zlikvidujú protivníka aj v dvojnásobnej vzdialenosti. Maximálna rýchlosť vášho "Panzer" odpovedá "svižnosti" predlohy, takže napríklad T-34 môže uháňať skoro dvojnásobnou rýchlosťou ako ťažký Tiger I. Zásahy signalizuje tank "zavrtením" a stav poškodenia hlási LED indikátor na tanku i vašom vysielači. RC súprava 2,4 GHz AFHSS dodávaná s modelom má totiž telemetrický prenos a vie signalizovať zásahy a napätie pohonného akumulátora vášho tanku. Zničený stroj - po strate všetkých 120 bodov - zostáva stáť bezmocne na bojisku ...

Najväčšia tanková bitka v dejinách čoskoro vypukne. V mrazivých ruských stepiach, v rozpálenej africkej púšti, medzi živými plotmi Normandie ... u vás za humnami!

RC model T-34/85 v mierke 1:24 s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, odpruženými pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Nechýba rýdzo tanková "vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže (v uhle 320º) a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). Kanón síce nevystreluje protipancierové alebo trieštivé projektily, ale svojho protivníka dovedie poriadne pocuchať infračervenými lúčmi - detekciu zásahov zaisťuje senzor umiestnený na hornej strane veže; zásahy signalizuje LED na čelnom štíte dela. Pre nácvik streľby je s modelom dodávaný elektronický terč so stojanom, ktorý každý zásah odprevadí zvukovým efektom výbuchu.

Simulácia skutočného tanku týmto nekončí, zvukový modul s diaľkovo nastaviteľnou hlasitosťou (v 4 stupňoch) imituje zvuk motora (vrátane štartovania a zhášania), streľbu z guľometu a kanónu. Výstrel z kanónu je tiež sprevádzaný simuláciou spätného rázu "cuknutím" modelu vzad. Ďalej môžete zapínať alebo vypínať svetlomet umiestnený na prednej časti tanku.

Tank nie je maketový len svojimi funkciami, ale rovnako tak dôkladným prepracovaním detailov na úrovni veľmi dobrého plastikového "kitu" a perfektným farebným finišom s primeranou patinou. Model predstavuje T-34/85 v kamufláži, v ktorej operoval u 55. gardovej tankovej brigády 7. gardového zboru v bitke o Berlín roka 1945.

Pre ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz AFHSS s dvomi krížovými ovládačmi, ktoré môžete podľa vašich zvyklostí prepnúť do Módu 1 (ľavá páka ovláda otáčanie veže a námer kanónu; pravá ovláda pohyb tanku vpred, vzad a do strán) alebo do Módu 2 (pravá páka ovláda otáčanie veže a námer kanónu; ľavá ovláda pohyb tanku vpred, vzad a do strán). Pre jemné doladenie priameho smeru jazdy slúži digitálny trim s dvomi tlačidlami nad krížovými ovládačmi (ich súčasným stlačením sa tiež vypína/zapína reflektor), tlačidlá na hornej strane vysielača spúšťajú streľbu z kanóna (zvukový efekt + výstrel z infračerveného dela) a z guľometu (zvukový efekt). Uprostred predného panela vysielača nájdete hlavný vypínač a tlačidlo "zapaľovania", ktorým sa štartuje a zhasína motor tanku. Pod ľavým krížovým ovládačom je prepínač, ktorým sa volí bojový tím A alebo B, popr. neutrálny režim N pre cvičnú streľbu na dodávaný elektronický terč. Napravo sú potom tlačidlá diaľkového ovládania hlasitosti zvukových efektov tanku (vypnuté, nízka, stredná, vysoká hlasitosť). Vďaka tomu si môžete s tankom zabojovať v miestnosti, bez toho aby ste doháňali ostatných členov domácnosti k šialenstvu alebo naopak o sebe dať vedieť aj vonku, v šírych stepiach za vašimi humnami. Vďaka obojsmernému (telemetrickému) spojeniu medzi modelom a vysielačom môže indikačný panel s 5 LED diódami signalizovať stav poškodenia tanku (v bojovom režime A alebo B), stav spojenia s modelom/vybitia pohonného akumulátora tanku, streľbu z kanóna a guľometu a prevádzkový režim tanku (Pohotovostný po zapnutí, Jazdný po naštartovaní motora).

Použitie modernej RC súpravy 2,4 GHz AFHSS a inteligentného infračerveného systému znamená, že na jednom mieste si to môže medzi sebou v boji "rozdávať" až 16 rôznych stredných tankov Waltersons, bez toho aby sa navzájom rušili!

Pre napájanie vysielača budete potrebovať štyri tužkové (AA) batérie alebo NiMH akumulátory, model je napájaný šiestimi tužkovými alkalickými batériami (výdržou na cca 20-25 minút boja) alebo NiMH akumulátory. Ako tuningové príslušenstvo môžete pre napájanie modelu dokúpiť NiMH akumulátorovú sadu. (Batérie alebo akumulátory nie sú súčasťou balenia modelu.)

Model je určený k jazde v miestnosti alebo vonku za sucha na pevnom povrchu, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviskách) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce, ktoré kladú jeho pohybu príliš veľký odpor.

Balenie obsahuje:

Takmer hotový model pripravený k jazde, maketové doplnky, vysielač 2,4 GHz elektronický terč so stojanom a návod.

Technické informácie

Dĺžka vr. kanóna [mm] 345
Dĺžka korby [mm] 255
Šírka [mm] 130
Výška [mm] 120
Hmotnosť (vr. batérií) [g] 811

Videá

Otázka k produktu: 1:24 RC tank T-34/85 2,4GHz s infračerveným bojovým systémom

Kód tovaru: 2RC4002

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.