Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

RC loď ATLANTIC YACHT komplet

Náhľad produktu - RC loď ATLANTIC YACHT komplet

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 62,96 €
Cena na predajni: 66,27 €
+
Výrobca: RC system
Kód tovaru: 2RC3837

Popis produktu

Motorová jachta s elektrickým pohonom s plastovým trupom s celkovou dĺžkou 700 mm pre príjemné rekreačné jazdenie. Model je dodávaný hotový, pripravený na vyplávanie s dvojicou motorov radu 400 s prídavnými hliníkovými chladičmi, osadenou kompaktnou palubnou elektronikou a dvojkanálovým pákovým vysielačom 2,4 GHz. Model sa riadi prostredníctvom ovládania chodu motorov - ľavým ovládačom spúšťate obidva motory súčasne pre jazdu vpred, pravým ovládačom vypínate alebo zapínate ľavý či pravý motor a riadite tak smer plavby.

Pre pohon je s modelom dodávaná sedemčlánková akumulátorová sada NiMH 8,4 V/2000 mAh (bežná veľkosť s článkami sub-C, rovnako možno použiť aj šesťčlánok z modelu RC auta 1:10), k jeho nabíjaniu slúži sieťový nabíjač 400 mA s automatikou. Jediné, čo treba pre prevádzku modelu dokúpiť, je šesť AA (tužkových) alkalických batérií alebo akumulátorov pre vysielač.

Obsah balenia:

hotový model pripravený k plavbe, dvojkanálový pákový vysielač, 2 náhradné lodné skrutky, pohonný akumulátor 8,4 V/2000 mAh, sieťový nabíjač a plastový stojan.

Technické informácie

Dĺžka [mm] 700
Šírka [mm] 195
Výška [mm] 225
Stavebná náročnosť S0
Náročnosť pilotáže P1

Otázka k produktu: RC loď ATLANTIC YACHT komplet

Kód tovaru: 2RC3837

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.