Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

FOXY UBEC 6A

Náhľad produktu - FOXY UBEC 6A

Dostupnosť:
Na sklade 4 ks

Nademlejnská - eshop 1 ks
OC Šestka 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 18,78 €
+
Výrobca: Kavan
Kód tovaru: 1RC21515

Popis produktu

Spínaný stabilizátor napájania BEC pre napájanie prijímača a serv, ktorý nájde výborné uplatnenie:

  • v modeloch s elektrickým pohonom s OPTO regulátorom otáčok
  • v modeloch vetroňov a modeloch so spaľovacím motorom, kde je klasický prijímačový NiCd/NiMh 4- alebo 5-článok nahradený dvojčlánkom Li-poly alebo Li-Fe
  • v elektroletoch, ktorých regulátor nemá dostatočne výkonný vstavaný BEC pre väčší počet (silnejších, digitálnych a pod.) serv

Použitie moderných súčiastok a optimalizovaného obvodového riešenia zaručuje minimalizáciu rušenia RC súpravy pri nízkej hmotnosti a malých rozmeroch stabilizátora. Napájacie napätie v rozsahu 6-25 V umožňuje UBEC používať až so šesťčlánkovým Li-poly akumulátorom. Výstupné napätie (5,0 V, 5,5 V alebo 6,0 V) je voliteľné s pomocou skratovacej prepojky. Prevádzkové stavy indikuje LED dióda.

UBEC je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

Používanie UBEC:

  • Elektrolety s OPTO regulátorom: UBEC pripojte priamo na výstupy pohonného akumulátora a výstupný konektor UBEC zapojte do zásuvky pre batérie (alebo do inej voľnej servozásuvky) na prijímači.
  • Model so spaľovacím motorom alebo vetroň: UBEC pripojte priamo na výstupy napájacieho akumulátora a výstupný konektor UBEC zapojte do zásuvky pre batérie (alebo do inej voľnej servozásuvky) na prijímači.
  • Elektrolety s regulátorom so vstavaným stabilizátorom napájania (BEC): pred pripojením UBEC musíte odpojiť červený vodič (+) v servokábliku regulátora, aby ste vyradili z funkcie vstavaný BEC. Inak je zapojenie UBEC rovnaké ako v prípade OPTO regulátora.

Tip: Pre obmedzenie možného rušenia UBEC v modeli umiestnite vo vzdialenosti najmenej 5 cm od prijímača. V modeloch s FM alebo AM RC súpravami 27, 35 alebo 40 MHz môže byť vhodné výstupný káblik UBEC vybaviť odrušovacím feritovým krúžkom.

Technické informácie

Použitie Auto, Lietadlo, Loď
Typ BEC Spínaný
Trvalý prúd [A] 6
Max. špičkový prúd [A] 10
NiXX článkov 5 - 18
LiXX článkov 2 - 6
BEC napätie [V] 5 - 6
Dĺžka [mm] 45
Šírka [mm] 23
Výška [mm] 10
Hmotnosť [g] 18

K stiahnutiu

Manuál UBEC FOXY Manuál UBEC FOXY Manuál pro stabilizátory FOXY 15.04.2011

Otázka k produktu: FOXY UBEC 6A

Kód tovaru: 1RC21515

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.