75888 Multiswitch FLEXX trojkanálový RC spínač

Náhľad produktu - 75888 Multiswitch FLEXX trojkanálový RC spínač

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 22,31 €
Cena na predajni: 23,49 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: 1M601212

Popis produktu

Trojkanálový spínač pre prijímače MULTIPLEX so sériovým výstupom zbernice SRXL (všetky telemetrické prijímače M-LINK a prijímače RX4/9 FLEXX M-LINK ID a RX4/16 FLEXX M-LINK ID) umožňujúce spínať prúdy až 3 A na kanál pri napätí až 12 V (3S LiPo). Je vhodný pre ovládanie svetiel (LED s predradeným odporom podľa napájacieho napätia alebo žiarovky, umožňuje zvoliť neprerušovaný svit, blikanie alebo záblesky), sirén, klaksónov, malých jednosmerných motorčekov a pod.

Spínač MULTI Switch FLEXX je riadený sériovým signálom na zbernici MULTIPLEX SRXL, čo umožňuje do série radiť aj niekoľko týchto spínačov alebo iných zariadení kompatibilných so zbernicou SRXL (SRXL výstup je potrebné vopred u prijímača aktivovať s pomocou programu MULTIPLEX Launcher alebo programátora Multimate). Spínač nie je možné použiť s prijímačmi, ktoré SRXL výstup nemajú. Terminály pre napájanie spínača a terminály jednotlivých kanálov spínača tvoria miniatúrne skrutkovacie svorkovnice pre jednoduché zapájanie v modeli.

MULTI Switch FLEXX môže fungovať v dvoch režimoch napájania volených skratovacou prepojkou - so spoločným napájaním s prijímačom (maximálne spínané napätie je obmedzené prípustným napätím prijímača a serv) alebo so zvláštnym napájaním spínaných záťaží, ktoré umožňuje spínať napätie až 12 V (3S LiPo).

S pomocou PC programu MULTIPLEX Launcher a # 85149 USB PC rozhrania alebo # 82094 Programátora/servotestera MultiMate môžete pre každý kanál naprogramovať:

  • Číslo kanála RC súpravy
  • Prahovú úroveň riadiaceho signálu pre zopnutie spínača
  • Spôsob ovládania zopnutie (prepínač alebo tlačidlo)
  • Režim zopnutie - trvalé, blikanie, záblesky

Sada spínača obsahuje: multiswitch FLEXX, návod.

Technické informácie

Napájanie [V] 3.8 - 12.6
Max. prúd (na 1 kanál) [A] 3
Počet kanálov 3

Otázka k produktu: 75888 Multiswitch FLEXX trojkanálový RC spínač

Kód tovaru: 1M601212

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.