EasyGlider 4 RR

Náhľad produktu - EasyGlider 4 RR

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 208,27 €
Cena na predajni: 219,22 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: 1M401120

Popis produktu

Štvrtá generácia populárneho EasyGlider ako stavebnica v rozsype. Zachované zostávajú všetky osvedčené prvky konštrukcie - stále je to motorový vetroň z odolného penového materiálu ELAPOR (EPP) s rozpätím 1 800 mm s ovládanými krídelkami potvrdzujúci, že modely od Multiplexu nielen dobre vyzerajú, ale aj skvele lietajú. "Štvorka" má novú pevnejšiu konštrukciu trupu s laminátovými výstuhami, nové krídlo s jednoduchšou stavbou a so štvorhrannou laminátovou spojkou a predovšetkým ľahko demontovateľné chvostové plochy pre jednoduchú prepravu. EasyGlider 4 je vynikajúci školský i následný model, skvelý pre rekreačné víkendové lietanie v termike, nácvik základnej "motorovo-vetroňovej" akrobacie a vďaka krídelkám a odolnej konštrukcii aj na svahu. Ak ste už zvládli lietanie s EasyStar II alebo Betou 1400, je "Štvorka" EasyGlider ideálny pokračovací "naozajstný" vetroň!

Trup je vybavený rozmerným odnímateľným krytom kabíny z prefarbeného EPP zaisťujúcim dokonalý prístup k pohonnej jednotke a palubnému RC vybaveniu. V predku nájdete vstavaný striedavý motor Roxx C28-34-850 kV s nainštalovanou sklopnou vrtuľou s listami 9x6" a striedavý regulátor Roxx BL-Control 720 S-BEC. Nechýbajú vstupné a výstupné otvory chladiaceho vzduchu, zaisťujúce dokonalé chladenie všetkých častí pohonného systému vrátane akumulátorov. Elegantné tvary modelu dotvára plastový kužeľ s unášačom vrtule (priemer 54 mm). Nainštalované sú už tiež servá Tiny-S s lanovodmi pre ovládanie smerovky a výškovky.

Krídlo je dvojdielne s novou vnútornou konštrukciou, vystuženými krídelkami a spojkou tvorenou štvorhrannou laminátovou trubkou. Servá krídeliek Nano-S sú už namontované. Priskrutkovanie chvostových plôch a pripojenie tiahel smerovky a výškovky zavŕši prípravu modelu k letu. Ešte pripojiť prijímač - a môžete ísť lietať! Pre ovládanie modelu budete potrebovať aspoň štvorkanálovú RC súpravu. Ak budete chcieť mixovať krídelká ako aerodynamické brzdy (vyklápané hore), bude treba najmenej 5-kanálová RC súprava s príslušným mixom (napr. Optic 6 Sport, Flash 7, Cockpit SX7 pod.).

Pre napájanie je vhodný trojčlánkový LiPo akumulátor 11,1 V s kapacitou 2000-2200 mAh so zaťažiteľnosťou aspoň 20C. Vďaka použitiu výkonného, ​​ale aj úsporného striedavého motora napájaného z Li-Po akumulátora s veľkou kapacitou je možné dosahovať motorový let "na pol plynu" v dĺžke desiatok minút a aj bez využitia termiky si zaplachtíte tak, že vás bude bolieť za krkom. EasyGlider 4 je tiež možné dokončiť ako "čistý" vetroň - k dispozícii je tuningový predok s vlečným háčikom. A to nie je všetko - vďaka dômyselnej konštrukcii modelu možno kedykoľvek konvertovať elektrolet na vetroň alebo naopak! Pre jednoduchú prepravu si pre EasyGlider 4 môžete zaobstarať elegantnú tašku/batoh (1M99101) s priestorom nielen pre model, ale aj vysielač a ďalšie potrebné príslušenstvo.

RR set obsahuje:

Zostavený trup z ELAPORu s nainštalovaným motorom, vrtuľou, regulátorom a 2 servami, zostavené krídlo s nainštalovanými 2 servami, výlisky chvostových plôch, laminátovú spojku krídla, sadu drobného príslušenstva a návod ku stavbe.

Technické informácie

Rozpätie [mm] 1800
Dĺžka [mm] 1080
Hmotnosť [g] 1100
Plocha krídla [dm2] 40
Ovládané funkcie S,V,K(2)
Stavebná náročnosť S1
Náročnosť pilotáže P1,P2

Pohon a RC vybavenie:

Motor *ROXXY C28-34-850 kV
Regulátor *ROXXY BL-Control 720 S-BEC
Vrtuľa *sklopná 9x6"
Akumulátor G3 RAY 11,1 V 2200 mAh
Servá *2x Tiny-S, 2x Nano-S
RC súprava min. 4 kanály
*) Súčasť RR setu

Otázka k produktu: EasyGlider 4 RR

Kód tovaru: 1M401120

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.