Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

Prijímač RX-9-DR M-LINK 2,4GHz

Náhľad produktu - Prijímač RX-9-DR M-LINK 2,4GHz

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 125,10 €
+
Výrobca: Multiplex
Kód tovaru: 1M151493

Popis produktu

Dvojitý (diverzitný) deväťkanálový 2,4 GHz prijímač s FHSS systémom MULTIPLEX M-LINK s prenosom telemetrie, vďaka vstavanému predzosilňovaču predĺženým dosahom (znateľne prekonáva dosah bežných 2,4GHz prijímačov a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia (4-5 Ni-xx, 2S Li-Poly). Prijímač je určený pre všeobecné použitie v bežných modeloch všetkých kategórií; vďaka malým rozmerom, nízkej hmotnosti a konektorom zasúvaným v pozdĺžnej osi je vhodný aj pre modely s veľmi štíhlym trupom. Použitie M-LINK prenosovej technológie prináša vysokú odolnosť voči rušeniu a možnosť nastavenia núdzových výchyliek (fail-safe) pre prípad výpadku alebo silného rušenia signálu vysielača. RX-9-DR M-LINK obsahuje obvody dvoch prijímačov so zvláštnymi anténami, ktoré pracujú paralelne, čo zaručuje pri správnej inštalácii antén (navzájom kolmo) vysokú spoľahlivosť prenosu riadiaceho signálu bez ohľadu na vzájomnú polohu vysielača a modelu. Pomocou diverzitného kábla # 85070 je možné ho prepojiť do "tandemu" s ľubovoľným M-LINK prijímačom MULTIPLEX umožňujúcim "dvojprijímačový" prevádzkový režim. Prepojené prijímače potom na palube modelu pracujú spoločne, pričom servám je odovzdávaný vždy signál z prijímača s najkvalitnejším príjmom. Jednoducho tak môžete realizovať palubnú sústavu so štvornásobnou diverzitou pre zabezpečenie ideálnych príjmových podmienok a eliminovať tak vplyv smerovosti prijímačových antén. Týmto spôsobom dosiahnete dosiaľ nepoznanú úroveň bezpečnosti prenosu riadiaceho signálu pre veľké a rýchle modely lietadiel a vrtuľníkov.

Párovanie s vysielačom a nastavovanie fail-safe núdzových výchyliek sa vykonáva s pomocou programovacieho tlačidla SET na prijímači, prevádzkové stavy sú indikované LED diódou.

Prijímač je vybavený dátovou zásuvkou pre pripojenie vonkajších snímačových modulov (až 16 modulov prepojovaných sériovo) pre prenos telemetrie do vysielača.

Pri použití PC interfejsového kábla # 85149 a PC programu MULTIPLEX Launcher (voľne k stiahnutiu na webových stránkach MULTIPLEX) alebo programátora # 82094 MultiMate môžete nastavovať núdzové výchylky Fail-safe individuálne pre jednotlivé kanály. Možno tak realizovať kombinované nastavenie obvyklé pre modely vrtuľníkov - v núdzovom stave sa plyn sťahuje na voľnobeh, zatiaľ čo ostatné servá zachovávajú poslednú správnu polohu, čím sa obmedzí riziko prudkého "skoku" kolektívneho a cyklického riadenia po obnovení normálneho príjmu.

Pri použití PC interfejsového kábla # 85149 a PC programu MULTIPLEX Launcher môžete tiež aktualizovať softvér prijímača, detailne skúmať stav počítadla chybových stavov (registruje chyby napájania a príjmu signálu) a priraďovať adresy pre vonkajšie telemetrické senzorové moduly.

Prijímač RX-9-DR M-LINK je vybavený zdierkami pre štandardné konektory UNI (= JR/Graupner, Hitec).

Technické informácie

Modulácia/Kódovanie 2.4GHz M-LINK
Počet kanálov 9
Funkcie Fail-safe, Telemetria, Dvojprijímačová prevádzka
Napájanie 4.8V, 6V, 7.4V
Odber bez serv [mA] 60
Dĺžka [mm] 55
Šírka [mm] 35
Výška [mm] 11.5
Hmotnosť [g] 25

Otázka k produktu: Prijímač RX-9-DR M-LINK 2,4GHz

Kód tovaru: 1M151493

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.