Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

5854 - HTS-AS Rýchlomer - snímač skutočnej vzdušnej rýchlosti

Náhľad produktu - 5854 - HTS-AS Rýchlomer - snímač skutočnej vzdušnej rýchlosti

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 43,10 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29956

Popis produktu

Rýchlomer - snímač skutočnej vzdušnej rýchlosti s Pitotovou trubicou umožňuje presné meranie rýchlosti modelu s rýchlou odozvou na zmenu rýchlosti - poskytuje tak presnejšie a aktuálnejšie údaje v porovnaní s GPS meraním, ktoré je obmedzené rozlíšením "civilnej" GPS.

Pitotova trubica (mosadzná trubička) sa na model upevňuje v smere pozdĺžnej osi ústím smerom dopredu tak, aby bola rovnobežná s vodorovnou rovinou modelu a bola mimo prúdu vzduchu od vrtule. Pri klasických motorových modeloch s ťažným motorom vpredu je ideálne ju zapliesť na prednú hranu krídla, u viacmotorových modelov, "jetov" a modelov s tlačným motorom je zase ideálne miesto na predku. S vlastným senzorom sa Pitotova trubica prepája dodávanou silikónovou hadičkou (dĺžka 40 cm) - dbajte, aby ste hadičku nikde nezaškrtili, nevyrobili na nej prudký ohyb, ktorý by zmenšil jej vnútorný prierez a ovplyvnil tak presnosť a správnosť merania.

Sada snímača obsahuje: rýchlomer s dátovým káblom, silikónovú hadičku pre trubicu (40 cm) a pomocnú trubicu (D2,6 mmx100 mm).

 

Technické informácie

Rozsah merania 0-900 km/h
Rozlišovacia schopnosť 1 m
Dĺžka dátového kábla snímača 250 mm
Dĺžka hadice senzora-Pitotova trubica 400 mm
Rozmery (telo čidla) 20,5x20,5x11,5 mm
Hmotnosť (celková) 15 g

Otázka k produktu: 5854 - HTS-AS Rýchlomer - snímač skutočnej vzdušnej rýchlosti

Kód tovaru: 1HI29956

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.