5862 - HTS iWiew rozhranie pre iPad, iPod, iPhone

Náhľad produktu - 5862 - HTS iWiew rozhranie pre iPad, iPod, iPhone

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 29,77 €
Cena na predajni: 31,33 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29947

Popis produktu

HTS-IVIEW je rozhranie umožňujúce používať zariadenia firmy Apple (iPod, iPhone, iPad) pre zobrazovanie, záznam a prehrávanie dát z telemetrických snímačov Hitec umiestnených vo vašom modeli. Je kompatibilný so všetkými 2,4GHz vysielačmi Hitec - či už s výmenným VF modulom SPECTRA 24 alebo s pevne vstavaným VF dielom 2,4GHz AFHSS.

Pre plné využitie je potrebné použiť telemetrické prijímače Optima 7 alebo 9 s pripojenou telemetrickou ústredňou HTS-SS Nitro alebo HTS-SS Blue s telemetrickými snímačmi. Pri použití prijímačov Optima 6, Optima 6 Light alebo prijímačov Optima 7 a 9 bez telemetrickej ústredne budú zobrazované iba základné telemetrické funkcie - napájacie napätie prijímača. POZOR: vzhľadom k zmene podmienok pre umiestňovanie aplikácií do Apple AppStore (aplikácia zdarma musí obsahovať priestor pre reklamu, ktorú ale nie je kam umiestniť, a naďalej nie sú podporované samostatné interfejsy tohto prevedenia, ale iba interfejsy pevne zabudovanej v cieľovom zariadení) zatiaľ nedošlo k dohode medzi Apple a Hitec, takže zatiaľ nie je k dispozícii aktualizovaný program pre ústredne HTS-Advance. Pri použití ústredne Advance sú tak zobrazované údaje iba z čidiel spoločných s ústredňami Blue a Nitro - nie napr. Varia alebo rýchlomera s Pitotovou trubicou.

Rozhranie HTS-iView sa do dátového portu na VF module SPECTRA 24 (resp. do dátového portu vysielačov Optic 5, Optic 6 Sport 2,4GHz a Eclipse 7 Pro) pripája dátovým káblom s dĺžkou 500 mm dodávaným spolu s rozhraním. V prípade potreby je možné dátový kábel pomocou bežných predlžovacích servokablov "nastaviť" až na 4 m. Ak zároveň používate hlasový výstup telemetrie HTS-VOICE, potom sa HTS-IVIEW nepripája do vysielača, ale do druhej dátovej zásuvky na HTS-VOICE.

Kompatibilné zariadenia Apple:

  • iPod touch 2. generácie 8GB, 16GB, 32GB
  • iPod touch 3. generácia 32GB, 64GB
  • iPod touch 4. generácie 8GB, 32GB, 64GB
  • iPhone 4GB, 8GB, 16GB
  • iPhone 3G 8GB, 16GB
  • iPhone 3GS 8GB, 16GB, 32GB
  • iPhone 4 16GB, 32GB
  • iPad 16GB, 32GB, 64GB

Do vášho Apple zariadení si najprv zadarmo stiahnite obslužný program "HTS-IVIEW" z Apple AppStore http://itunes.apple.com/us/app/hts-iview/id456155532?mt=8. Potom už len stačí do HTS-IVIEW pripojiť dátový kábel, k rozhraniu pripojiť vaše Apple zariadenia a druhý koniec dátového kábla zapojiť do vysielača. Software sa aktivuje automaticky, ak prichádzajú telemetrické dáta z vysielača, na rozhraní bliká indikačná LED.

Na displeji vášho Apple zariadenia teraz môžete sledovať telemetrické dáta v reálnom čase, zaznamenávať ich do pamäte a záznamy zase kedykoľvek prehrávať. Pre jednotlivé sledované veličiny môžete nastavovať prahové hodnoty pre spustenie zvukového alarmu, GPS dáta môžete zobraziť na Google mapách.

Súčasne s HTS-IVIEW môžete používať aj hlasový výstup telemetrie HTS-VOICE a telemetriu tak mať obrazom i hlasom. To už bude skoro ako na palube Enterprise, len bez Spocka a slečny Uhuru.

Sada obsahuje: rozhranie HTS-iView, dátový kábel 500 mm a návod.

Technické informácie

Napájanie 3,3 V / 5,6 mA z Apple zariadení
Rozsah prevádzkových teplôt -20°C až +60°C
Rozmery 38,7x37,5x9,15 mm
Hmotnosť 7,5 g

Otázka k produktu: 5862 - HTS iWiew rozhranie pre iPad, iPod, iPhone

Kód tovaru: 1HI29947

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.