Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

5851 - HTS-VOLT Snímač napätia

Náhľad produktu - 5851 - HTS-VOLT Snímač napätia

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 9,37 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29939

Popis produktu

Snímač napätia slúži na meranie jednosmerného napätia v rozsahu 0 až 100 V. Celá elektronika je uložená v telemetrickej ústredni, vonkajšia časť je len pripojovací kábel dodávaný v dvoch prevedeniach: kábel s krokosvorkou a kábel s nalisovatelnou T-svorkou. T-svorka zaisťuje spoľahlivejší kontakt, ale majte na pamäti, že nie je konštruovaná pre opakované nasadzovanie a snímanie. Kábel s krokosvorkou je univerzálnejší, ale treba dbať na to, aby pri jeho používaní nedošlo k náhodnému skratu. Môžete tiež krokosvorku odpájkovať a nahradiť ju vhodným konektorom - napr. 2 mm pozláteným konektorom zaisťujúcim spoľahlivý kontakt.

Zapojenie snímača napätie: (+) pól je je krokosvorka alebo T-svorka na kábliku zapojenom do zásuvky "V" na telemetrickej ústredni HTS-SS Blue. (-) pól ( "zem"), voči ktorému sa meria napätie, je (-) pól na servozásuvkách prijímača (za predpokladu, že je telemetrická ústredňa normálne napájaná z prijímača). Ak by ste chceli merať napätie na obvode galvanicky oddelenom od napájania prijímača, je nutné prepojiť (-) pól meraného obvodu a (-) pól servozásuviek prijímača.

Pripojenie T-svorky: do "zvislej" časti T- svorky zalisujte pripojovací kábel, do "priečky" zalisujte kábel, v ktorom chcete merať napätie.

Sada snímača obsahuje: kábel s krokosvorkou, pripojovací kábel pre T- svorku s konektorom, T-svorku.

Technické informácie

Rozsah merania 0 - 100 V
Rozlišovacia schopnosť 0,1 V
Dĺžka kábla snímača 250 mm

Otázka k produktu: 5851 - HTS-VOLT Snímač napätia

Kód tovaru: 1HI29939

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.