Predajňa v Zlatnické ulici v Prahe je trvalo uzavretá. Novo nás môžete navštíviť na Nademlejnské ulici v Hloubětíně. Ďakujeme za pochopenie.

9701 - HTS-Navi, USB/PC prijímač pre príjem telemetrie

Náhľad produktu - 9701 - HTS-Navi, USB/PC prijímač pre príjem telemetrie

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 50,59 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29938

Popis produktu

HTS-Navi je USB prijímač telemetrie umožňujúci prenos telemetrických dát do vášho počítača. Môžete tak dáta prijímať, zobrazovať ich na monitore a zaznamenávať na PC bez potreby akýchkoľvek káblov medzi PC a vysielačom.

HTS-Navi (= Hitec Telemetry System - Navigator) má podobu len mierne väčšej USB kľúčenky s výklopnou 2,4 GHz anténou na boku a USB konektorom pod snímateľnou krytkou. Je kompatibilný so všetkými RC súpravami vybavenými 2,4 GHz AFHSS VF modulom Hitec SPECTRA 24 resp. so vstavaným 2,4 GHz VF dielom (Optic 6 Sport 2.4, Eclipse 7 Pro). Zaistí zobrazenie všetkých telemetrických údajov vysielaných z modelu s telemetrickým prijímačom, telemetrickou ústredňou a senzormi Hitec.

Pre používanie HTS-Navi potrebujete okrem RC súpravy Hitec 2.4GHz AFHSS, telemetrického prijímača (Optima 7 alebo 9) a telemetrickej ústredne so snímačmi Hitec ešte:

  • Osobný počítač alebo notebook s operačným systémom Windows XP alebo novším a voľným USB portom. Na počítači musíte mať nainštalovaný ovládací program pre USB interface HPP-22 (voľne k stiahnutiu na http://hitecrcd.co.kr/tester/hpp_22.htm).
  • VF modul SPECTRA 24 (resp. vstavaný 2.4GHz VF diel) vo vysielači musí mať software verziu 3.01 (alebo novší).

S pomocou obrázkového návodu ľahko HTS-Navi pripravíte na prevádzku. Po spárovaní s vysielačom (vykonáva sa obdobne ako párovanie prijímačov Minima) už potom budete môcť kedykoľvek HTS-Navi jednoducho "zapichnúť" do PC a prijímať, sledovať a zaznamenávať telemetrické dáta z vášho modelu - a bez káblov!

Sada USB prijímača obsahuje: USB prijímač HTS-Navi, návod na obsluhe.

Pozn. 1: Keďže prenos telemetrie prebieha len vtedy, ak je v prevádzke vysielač aj prijímač, nie je možné HTS-Navi používať samostatne - len s telemetrickým prijímačom, telemetrickou ústredňou a snímačmi Hitec, bez vysielača.

Pozn. 2: Firmware HTS-Navi zatiaľ bohužiaľ neumožňuje prenos dát zo senzorov # 5860 HTS-VM Výškomer/variometer, # 5854 HTS-AS Rýchlomer a # 5859 HTS-SM Servo Manager.

Technické informácie

Modulácia/Kódovanie 2.4GHz AFHSS
Dĺžka [mm] 76
Šírka [mm] 22.3
Výška [mm] 14

Otázka k produktu: 9701 - HTS-Navi, USB/PC prijímač pre príjem telemetrie

Kód tovaru: 1HI29938

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.