Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

5835 HTS-FUEL Snímač stavu paliva

Náhľad produktu - 5835 HTS-FUEL Snímač stavu paliva

Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Cena v e-shope s DPH: 18,78 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29935

Popis produktu

Snímač stavu paliva signalizuje pilotovi 5 úrovní hladiny paliva v nádrži (Plná, 3/4, 1/2, 1/4, Prázdna). Snímač poskytuje údaje dokonca aj pri lete na chrbte; je konštruovaný len na použitie v modeloch sa žhaviacou sviečkou (methylakoholové palivo).

Inštalácia je veľmi jednoduchá. Čidlo snímača jednoducho nalepte zvonku na nádrž, pripojte snímač, ktorý upevnite obojstrannou lepiacou páskou na vhodnú časť modelu, zapojte kábel snímača do telemetrickrj ústredne a môžete ísť lietať. Pre obzvlášť jednoduché upevnenie je snímač tvorený pružným plošným spojom vybaveným samolepiacou vrstvou (krytou ochrannou fóliou) na oboch stranách a pripojovacie konektory sú zdvojené - na krátkej i dlhej strane snímača.

Pozor - Systém zapínajte ešte pred natankovaním nádrže, inak by neprebehla správne autokalibrácia čidla pri zapnutí.

Počas extrémneho 3D lietania môže byť údaj snímača nepresný. Ak k tomu dôjde, skúste na niekoľko sekúnd zavisieť (u vrtuľníku) alebo prejsť do vodorovného letu (u lietadla), aby ste opäť dostali správny údaj.

Sada snímača obsahuje: snímač stavu paliva s káblom, obojstrannou penovou samolepiace pásku, 3 čidlá (40x25 mm, 52x25 mm a 62,5x25 mm).

Tip: Pri zapájaní snímača do konektora snímača postupujte nasledovne: snímač uchopte tak, aby ste videli nápis "HTS-FUEL", nechtami palca a ukazováka opatrne povytiahnite béžovú poistku konektora. Do "odisteného" konektora zaveďte opatrne konektor na pružnom plošnom spoji čidla tak, aby ste videli pozlátené plôšky jednotlivých kontaktov. Zasuňte opatrne na doraz (cca 5 mm) a zaistite zasunutím poistky konektora snímača. Ak by ste konektor čidla zasunuli obrátene, nebude mať kontakt a zariadenie nebude fungovať.

Technické informácie

Rozsah merania Plná, 3/4, 1/2, 1/4, Prázdna
Dĺžka kábla snímača 250 mm
Rozmery (snímač) 40x17x5 mm
Rozmery (čidlo) 40x25 mm, 52x25 mm a 62,5x25 mm, hrúbka 0,4 mm
Hmotnosť (snímač + čidlo) 5 g

Otázka k produktu: 5835 HTS-FUEL Snímač stavu paliva

Kód tovaru: 1HI29935

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.