Vážení zákazníci, predajňa v Zlatnické ulici je trvalo uzavretá. Budeme sa na Vás tešiť v novembri v nových priestoroch na ulici Nademlejnská 651/7 v Hloubětíne. Ostatné pobočky a zásielkový predaj pokračujú v normálnej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

OPTIMA 6 triple pack

Náhľad produktu - OPTIMA 6 triple pack

Dostupnosť:
Na sklade u dodávateľa

Cena v e-shope s DPH: 122,57 €
Cena na predajni: 129,02 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI29431

Popis produktu

Šesťkanálový 2,4 GHz prijímač s AFHSS systémom Hitec s prenosom základnej telemetrie (iba napájacie napätie prijímača), plným dosahom a zvýšeným rozsahom napájacieho napätia (4-5 Ni-xx, 2s Li-poly). Prijímač je určený pre všeobecné použitie v bežných modeloch všetkých kategórií; vďaka malým rozmerom, nízkej hmotnosti a konektorom zasuvaným v pozdĺžnej osi je vhodný aj pre modely s veľmi štíhlym trupom. Použitie AFHSS technológie prenosu prináša vysokú odolnosť voči rušeniu a možnosť nastavenia núdzových výchyliek (fail-safe) pre prípad výpadku alebo silného rušenia signálu vysielača.
Párovanie s vysielačom a nastavovanie fail-safe núdzových výchyliek sa vykonáva s pomocou programovacieho tlačidla SET na prijímači, prevádzkové stavy sú indikované 2 LED diódami.
Telemetria: Prijímač do vysielača odovzdáva údaje o hodnote napájacieho napätia prijímača.
Okrem bežného napájanie zo 4-5 článku akumulátora NiCd/NiMH alebo 2s lítiového akumulátora (Li-poly, Li-Fe, Li-ion) je možné prijímač napájať prostredníctvom vstavaného stabilizátora napájania. V takom prípade sa napájacie napätie (4,8-35 V) privedie na zásuvku SPC, z ktorej sa vyberie skratovacia prepojka, s ktorou je prijímač dodávaný. SPC systém zabezpečuje iba napájanie prijímača, pre napájanie serv musíte na niektorú zo zásuviek kanálov 1. .. 6 priviesť napájacie napätie 4,8-7,4 V (podľa typu serv, napätie viac ako 6,0 V len pre serva radu HV). Vďaka SPC tak môžete u elektroletov prijímač napájať priamo z pohonného akumulátora a obísť tak nebezpečenstvo výpadkov napätia alebo úplného zlyhania BEC stabilizátora napájania v regulátore otáčok. U veľkých modelov so spaľovacím motorom zase môžete SPC využiť pre jednoduché vytvorenie dvojitého napájacieho systému so samostatným akumulátorom pre prijímač a ďalším pre servá bez potreby ďalších prídavných obvodov alebo zariadení.
Prijímač OPTIMA 6 2.4GHz je vybavený zdierkami pre štandardné konektory UNI (= JR/Graupner, Hitec, Futaba).

Technické informácie

Technické údaje:
Modulácia / Kódovanie 2.4GHz AFHSS
Počet kanálov 6
Funkcia Fail-safe, Telemetria
Napájanie 4.8V, 6V, 7.4V
Odber bez serv [mA] 90
Dĺžka [mm] 46
Šírka [mm] 21
Výška [mm] 12
Hmotnosť [g] 15

Otázka k produktu: OPTIMA 6 triple pack

Kód tovaru: 1HI29431

Text otázky

Náhradné diely a súvisiace produkty

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2021. Všetky práva vyhradené.