LITE 4 2.4GHz s prijímačom Minima 6S (Mode 2)

Náhľad produktu - LITE 4 2.4GHz s prijímačom Minima 6S (Mode 2)

Dostupnosť:
Na sklade 1 ks

OC Letňany 1 ks
Cena v e-shope s DPH: 59,25 €
Cena na predajni: 62,35 €
+
Výrobca: Hitec
Kód tovaru: 1HI1081

Popis produktu

Štvorkanálová RC súprava 2.4GHz AFHSS Hitec - vysielač s dvoma krížovými ovládačmi, mechanickými trimami, prepínačmi zmyslu výchyliek pre každý kanál a vypínateľnými mixami pre samokrídla a motýlikové chvostové plochy. Je určená pre rekreačných modelárov všetkých odborností - dobre vyhovie pre jednoduché modely lietadiel, áut aj lodí a je dostatočne múdra dokonca aj pre "nerozbitný" vrtuľník FunCopter od Multiplexu, samokrídla alebo modely s motýlikovými chvostovým plochami. LITE 4 je ideálny pre začiatočníkov, ktorí zatiaľ nechcú investovať "majland" do hobby, v ktorom ešte len začínajú, ale pritom požadujú kvalitný značkový vysielač a prijímač kompatibilný s RC súpravami vyšších tried so spoľahlivým, bezpečným a proti rušeniu vysoko odolným prenosovým systémom.

RC súprava LITE 4 je tiež výborné "druhé rádio do rodiny" - umožňuje dvojaké riadenie v systéme učiteľ-žiak - a predovšetkým je kompatibilný so všetkými vysielačmi Hitec 2.4GHz AFHSS a netelemetrickými prijímačmi Minima, takže ním môžete ovládať aj jednoduchší model, ktorý normálne riadite "dospelým" Optic 6, Eclipse 7 alebo dokonca Aurorou 9. Vďaka tomu je ideálny pre výlety so skladacím modelom a malým batôžkom, na cesty na dovolenku ...

Základné funkcie (krídelká, smerovka, výškovka, plyn) sú ovládané krížovými ovládačmi, vysielač sa dodáva s krížovými ovládačmi v Móde 1 (plyn vpravo) alebo v Móde 2 (plyn vľavo). Samozrejmosťou sú prepínače pre obracanie zmyslu výchyliek v kanáloch 1 až 4, vynikajúcou funkciou navyše sú vypínateľné mixy. Jeden je pre elevony (mixuje výchylky krídielok a výškovky), čo je nevyhnutné pre riadenie samokrídiel; druhý je pre motýlikové chvostové plochy (mixuje smerovku a výškovku).

Vzhľadom k tomu, že LITE 4 používa netelemetrický systém prenosu, nemôže byť použitý na prenos telemetrie z modelu a je možné ho používať výhradne s netelemetrickými prijímačmi Minima.

Pre ľahkú kontrolu dosahu disponuje LITE 4 režimom vysielania so zníženým výkonom, ktorý sa jednoducho spúšťa dlhým stlačením párovacieho tlačidla.

Systém AFHSS samozrejme tiež umožňuje naprogramovať a do pamäte prijímača uložiť núdzové výchylky Fail-Safe pre prípad straty riadiaceho signálu. Takže môžete napr nastaviť, že v prípade núdze sa plyn stiahne na voľnobeh a kormidlá sa vrátia do neutrálu.

LITE 4 je vybavený zásuvkou Učiteľ-Žiak, ktorá umožňuje výučbu lietania na dvojitom riadení s pripojeným učiteľským vysielačom Hitec (LITE 4 slúži vždy ako žiacky). Použijte kábel # 8320, ak má učiteľský vysielač napájanie zo šesťčlánku 7,2 V (Aurora 9, Eclipse 7 Pro, Optic 6 Sport) alebo kábel # 8321 pre všetky ostatné vysielače Hitec. Zásuvka Učiteľ-Žiak samozrejme dovoľuje aj ovládanie PC simulátora (s využitím USB interfejsu Hitec # 8317).

Pre uvedenie vysielača do prevádzky budete potrebovať 4 AA (tužkové) alkalické batérie alebo akumulátory.

Súčasťou RC súpravy LITE 4 je miniatúrny šesťkanálový prijímač Minimá 6S - malý a ľahký, ale s plným dosahom. Ideálny je samozrejme pre použitie v malých modeloch - slow-Flyer a park-Flyer, ale zároveň sa absolútne nemusíte obávať ho umiestniť napríklad do dvojmetrového motorového vetroňa.

Súprava obsahuje:

Štvorkanálový vysielač LITE 4 2.4GHz AFHSS

 • dva krížové ovládače v móde 2 (plyn vľavo)
 • mechanické trimy
 • prepínače zmyslu výchyliek pre všetky kanály
 • prepínač pre aktiváciu mixov pre elevony alebo motýlikové chvostové plochy
 • indikátor prevádzkových stavov s LED
 • tlačidlo pre párovanie a kontrolu dosahu
 • LED indikátor napätia vysielačových akumulátorov
 • šesťkanálový prijímač Minima 6S

Vysielač LITE 4

 • Počet kanálov 4
 • Systém 2.4GHz netelemetrický AFHSS
 • Telemetria Nie
 • Napájanie 4,8 V (4x AA alkalické batérie alebo NiMH akumulátor)

Prijímač Minima 6S

 • Počet kanálov 6
 • Systém 2.4GHz AFHSS
 • Telemetria Nie
 • Napájanie 3,7-8,4 V (4-5 článok NiXX alebo 2s Li-XX)
 • Rozmery 30,4 x20, 8x10 mm
 • Hmotnosť 5,3 g

Technické informácie

Počet kanálov 4
Systém 2.4GHz netelemetrický AFHSS
Telemetria Nie
Napájanie 4,8 V (4x AA alkalické batérie alebo NiMH akumulátor)
Pijímač Minima 6S
Počet kanálov 6
Systém 2.4GHz AFHSS
Telemetria Nie
Napájanie 3,7-8,4 V (4-5 čl. NiXX alebo 2s Li-XX)
Rozmery 30,4x20,8x10 mm
Hmotnosť 5,3 g

Otázka k produktu: LITE 4 2.4GHz s prijímačom Minima 6S (Mode 2)

Kód tovaru: 1HI1081

Text otázky

Získajte dopravu zdarma

pri objednávke nad 100 €

© PECKA MODELÁR s.r.o. 2011 - 2020. Všetky práva vyhradené.